SWAP oblečenia a zbierka pre útulok

Podujatie Trnava

SWAP oblečenia a zbierka pre útulok

Tak a je to tu! Náš prvý lehárovský swap oblečenia, ktorý sa bude konať už budúcu nedeľu 08.12.2019 od 13.00 do 19.00 v priestoroch kaviarne Leháro v Trnave.

Čo je SWAP a ako funguje?
Swap je alternatívny spôsob získavania „nových“ vecí. Jeho myšlienkou je ekologicky sa zbaviť pekných a nezničených kúskov oblečenia, ktoré Vám už však iba stoja v šatníku, a zároveň získať nové kúsky s takmer nulovými nákladmi na prírodu a peňaženku. Swapovať budeme dámske, pánske a detské oblečenie, topánky, kabelky a iné doplnky. Priniesť môžete maximálne 20 kúskov pekného, voňavého a čistého oblečenia a zo swapu si na oplátku môžete vybrať neobmedzené množstvo kúskov. Prosím, vyberajte však ZODPOVEDNE! Na swap nenoste špinavé, roztrhané kúsky, spodné prádlo,ponožky, pančuchy a silónky.

Vstupné budú symbolické 2 eurá, ktoré nám preplatia náklady za event. Všetky ďalšie vyzbierané peniažky poputujú do útulku v Trnave.
Čo sa stane s oblečením, ktoré nám ostane? Všetky kúsky, ktoré sa nevyswapujú zanesieme charite alebo sa zrecyklujú.

Súčasne sa bude v Leháre konať zbierka pre trnavský útulok – finančná i hmotná. Pre havkáčov môžete nosiťnapríklad deky, staré peliešky, periny, vodítka, rôzne čistiace prípravky, jednoducho všetko, čo už doma nevyužijete. Každé „vypité espresso“ v tomto čase poputuje ako finančná čiastka za nás – Leháro tím, a slečny
čašníčky podarujú havinkom svoje tringelty. Ak sa k nám budete chcieť pridať aj vy, krabička bude k dispozícii na bare celú nedeľu.
Tešíme sa na Vás a veríme, že sa potešíte aj Vy.

Pomáhaniu zdar!
Váš Leháro tím

Začiatok podujatia: 8. 12. 2019 13:00:00
Koniec podujatia: 8. 12. 2019 19:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia