SWAP vol. 4 v Art Books Coffee

Podujatie Bratislava

SWAP vol. 4 v Art Books Coffee

Pozývame Ťa na náš ďalší SWAP v Art Books Coffe na Baštovej ul. SWAPovať budeme v piatok 20. septembra od 14:00 a pokračovať budeme v sobotu od 12:00 do 16:00.
Tak si po lete vytrieď šatník, sprav tak miesto pre nové jesenné kúsky a daj druhú druhú šancu oblečeniu, ktoré už nenosíš:) Spolu s Oblačko organizujeme SWAP - vzájomnú výmenu oblečenia, ktoré je vo výbornom stave, a ktoré môže ešte niekomu urobiť radosť. Za odmenu, si Ty vyberieš to, čo sa Ti bude páčiť a vieš, že to ďalej využiješ. Vstupné na SWAP je 2 EUR. Keďže sa snažíme pomáhať, 1 EUR z Tvojho príspevku poputuje na podporu Záchranná stanica v Borinke - Návrat do divočiny / Into the Wild

Ďalšie dôležité infošky:
- maximálny počet kusov oblečenia, ktorý môžeš priniesť na výmenu sú 4 kusy,
- prosím, nenos nám zimné oblečenie, tašky, kabelky ani doplnky,
- priniesť môžeš dámske aj pánske oblečenie
- oblečenie, ktoré sa nevySWAPuje, poputuje spolu s Oblačkom na ďalší predaj, alebo sa využije na ďalšom plánovanom SWAP-e
- počas celej akcie si môžeš kúpiť kávičku z výberovej Brazílie, počítať/kúpiť knižku alebo len tak nahliadnuť do nášho priestoru, ktorý tu je pre Teba denne k dispozícii.

Tešíme sa na Teba

Piatok 20. septembra 2019 o 14:00 – 18:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.