TAJOMNÁ LEVOČA 2018

Podujatie Levoča

TAJOMNÁ LEVOČA 2018
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Koncerty, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Levoča

TAJOMNÁ LEVOČA 2018

Aj tento rok vás Mesto Levoča a Mestské kultúrne stredisko mesta Levoča pozývajú na podujatie TAJOMNÁ LEVOČA 2018, ktoré sa uskutoční 20. – 21. júla 2017 na Námestí Majstra Pavla v Levoči.

I tento krát si môžete na podujatí vychutnať množstvo interpretov. Predstaví sa nám česká skupina ČECHOMOR, neopakovateľným a jedinečným bude program živých sôch BIG NAMES, finalistov súťaže Česko Slovensko má talent. Nielen pre mladšiu generáciu je pripravené vystúpenie známych raperov MAJKA SPIRITA a SUVERENA. Svoj hudobný talent nám predvedie slovenský Ed Sheeran - CHRIS ELLYS. V rytme reggae vás roztancuje kapela AKUSTIKA. JAROLÍM EMMANUEL RUŽIČKA & The Classical Music Maniacs feat. Anita Soul&Vladis nás presvedčia o tom, že klasika je "cool". Pre potešenie oka je pripravená ukážka netradičného vizuálneho umenia, kedy umelec maľuje na plátno svetlom - LIGHT ART. Dobovú hudbu predvedú DUO ALDAR a uvidíte aj šermiarske vystúpenie skupiny SARUS. Nebudú chýbať lokálni umelci (DYCHOVÁ HUDBA MESTA LEVOČA, SHAMAN, CARPE), pre deti je pripravená zábava s DOROTKOU Z FIDORKOVA. A to nie je všetko, čaká na Vás kopec ďalších sprievodných podujatí a atrakcií.

Súčasťou je aj každoročný medzinárodný KARPATSKÝ REMESELNÝ TRH.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia