Také zo života: Lujza, Oskar Rózsa, Kaščák, Ľuboš Rácz

Podujatie Bratislava

Také zo života: Lujza, Oskar Rózsa, Kaščák, Ľuboš Rácz
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Zábava, párty
Web organizátora:
www.agenturawilliam.sk
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Také zo života: Lujza, Oskar Rózsa, Kaščák, Ľuboš Rácz @KC Dunaj

Strčte svoj zvedavý nos do sveta osobností spoločenského a umeleckého života v spoločnosti zábavnej talkshow. Charizmatický moderátor Mário Šmýkal pootvára šuplíky od kariéry i súkromia herečky Lujzy Garajovej Schramekovej, hudobníka Oskara Rózsu, otca Pohody a hudobníka Michala Kaščáka a barmanského majstra Ľuboša Rácza. Večer bude sprevádzať kapela Kreins. Čaká nás večer plný zaujímavých a zábavných momentov, jednoducho také zo života.

Lujza Garajová Schrameková
je herečka, speváčka aj stand-up komička, ktorá si rozhodne nedáva servítku pred ústa. Bola členkou známeho Radošinského naivného divadla, hrala aj v Štúdiu L+S s Milanom Lasicom v predstavení Listy Emilovi. Do povedomia sa dostala v stand-upoch Silné reči či Pančlajn, dnes je zase hviezdou televíznych obrazoviek v tuzemských seriáloch Naši, 1890 či Panelák. Má dve deti a manžela, z ktorých si rada uťahuje. Rovnako hravo to zvláda aj so sebou. Ale ani tisíc slov nestačí na popísanie jej pestrej osobnosti a úprimného humoru. To musíte zažiť naživo!

Oskar Rózsa
je basgitarista, dirigent, skladateľ a producent, ktorého talent vyniká už veľa rokov. Ako 19-ročného ho vzal do kapely legendárny Dežo Ursiny, o rok neskôr hral s Richardom Müllerom. V jeho početných spoluprácach svietia tiež mená ako Jaro Filip, Marián Varga či Jana Kirschner. Pôsobil v triu Šeban - Rózsa - Buntaj (ASH Band), zakladal skupiny Free Faces a Barflies. V roku 1999 nahral album Hrana - poctu Marekovi Brezovskému a dodnes sa tomu projektu aktívne venuje. Tu sa jeho košatý životopis však ani zďaleka nekončí.

Michal Kaščák
je hlavou najznámejšieho hudobného festivalu Pohoda, ktorý si svojou kvalitnou dramaturgiou, vlastným názorom a neutíchajúcou chuťou neustále posúvať hranice možného vybudoval renomé aj v zahraničí. Michal sa hudbe venuje už od detstva, veď už ako mladé 13-ročné ucho začínal v skupine Bez ladu a skladu, dnes pôsobí aj v zoskupení Vydrapená Bužírka Punk Systém. Za svoju činnosť ho na tohtoročných cenách Radio_Head Awards udelili Ocenenie za prínos do hudby a vlani mu prezident Andrej Kiska udelil vyznamenanie Rad Ľudovíta Štúra II. stupňa za mimoriadne zásluhy o rozvoj demokracie, ochranu ľudských práv a slobôd a o rozvoj kultúry.

Ľuboš Rácz
je barmanský šaman, ktorý vám uhranie kompozíciou svojich drinkov. Majiteľ vychvaľovaného nitrianskeho baru Záhir získal v roku 2014 Slovak Bar Awards za najlepší bar na Slovensku. Ešte predtým riadil vlastnú reštauráciu s barom Paladium v Nitre a bol generálnym manažérom Paparazzi Restaurant & Bar v Bratislave. Pýšiť sa môže aj titulom Barman roka.

Mário Šmýkal
je mladý novinár, ktorý v súčasnosti pôsobí ako reportér pre denník SME. Venuje sa publicistike a rozhovorom. Pretým viedol projekt áno! online magazín, písal aj pre MY Hornonitrianske noviny, Čas.sk či Denníka N, bol editorom magazínu Pyré. Organizuje vlastnú talkshow Také zo života.

18. 4. (streda)
Štart: 20:00 hod.
Vstup: bit.ly/TakeZoZivotaApril

Partneri: Radio_FM, CITYLIFE.SK, kamdomesta, okocasopis, in.ba, Interez, Kultúra v Bratislave

Miesto konania podujatia: KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
Vstupenky: https://www.interticket.sk/program/take-zo-zivota-lujza-oskar-rozsa-kascak-lubos-racz-1866
Dátum začiatku podujatia: 18. Apríla 2018 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 18. Apríla 2018 22:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1452N 17.1102E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Také zo života: Lujza, Oskar Rózsa, Kaščák, Ľuboš Rácz @KC Dunaj

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: William
Fotografie
Podobné podujatia
Sprostitútky (Slovak Geisha Story)
Sprostitútky (Slovak Geisha Story)
Nádvorie Zichyho paláca, Bratislava
NERIEŠ OK TOUR 2020
NERIEŠ OK TOUR 2020
Ateliér Babylon, Bratislava
TEMNÉ KECY
TEMNÉ KECY
Slovenská výtvarná únia - Galéria Umelka, Bratislava
Tri a pol chlapa
Tri a pol chlapa
Nádvorie Zichyho paláca, Bratislava
KONTRAFAKT REAL NEWZ 2020
KONTRAFAKT REAL NEWZ 2020
Incheba Expo Aréna, Bratislava