Talianske trhy v Bratislave 2022

Podujatie Bratislava

Talianske trhy v Bratislave

Taliansky trh v Bratislave je skvelé podujatie, ktoré ponúkne návštevníkom týždeň v znamení typických talianských jedál, chutí a vôní. Toto podujatie je vynikajúcou príležitosťou pripomenúť si predaj gastronomických produktov, ktorý po stáročia charakterizoval talianske námestia. Budete si môcť kúpiť talianske produkty ako med, syry, údeniny, olivový olej, bylinkové produkty, cestoviny a typické zákusy. Stánky budú otvorené od 10:00 do 22:00 hod.

Ďalšie úžasné podujatie, ktoré sa každoročne uskutočňuje v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí – v časti bližšie k MOSTU SNP. Talianska atmosféra, talianske chute a talianska keramika na tomto podujatí nesmie chýbať. Verím, že tento rok nás bude sprevádzať aj hudba a príjemné posedenie pri chutnom talianskom jedle a vínku. Určite si túto atmosféru prídite vychutnať, mne osobne táto akcia perfektne ,,sedí,, pod tými košatými stromami na krásnom Hviezdoslavovom námesti plnom ľudí. Aby som nezabudol, veľa z vás sa na túto akciu teší, ale stále je mnoho ľudí, ktorí o tomto skvelom talianskom podujatí nevie, preto budem radi, ak budete zdieľať tieto informácie na sociálnych sieťach.

Vstup: zdarma

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia