TATRAS TALENT CUP (TTC21)

Podujatie Poprad

TATRAS TALENT CUP (TTC21)
Pridať do môjho kalendára
Kultúra, Koncerty, Festivaly
Ďalšie podujatia v meste Poprad
Podrobnejšie informácie: project.talent.festival@gmail.com

Tatras Talent CUP ( TTC21) patriaci do Projektu Konfigurácia (PK) - FESTIVALS TALENT v nominovaných žánroch HUDBA, SPEV, TANEC, DIVADLO a VÝTVARNÉ UMENIE, realizovaný v termíne 03.09.- 19.09.2021, je postupové súťažné finále slovenských finalistov z festivalov - súťaží VTF20  a zahraničných účastníkov online.

 

Registrácia prihlášok je do 15.07.2021 https://www.project-configuration-talent.com/ttc21). Súťažná časť bude prebiehať 3-4.9.2021 online na Youtube kanál TTC. Vyhlásenie výsledkov súťaže prebehne v programe GALASHOW 5.9.2021  na pódiu nám. sv. Egídia  Poprad o 16,00 hod., kde vystúpia účastníci festivalu-súťaže a  profesionálny spevák a hudobník, pedagóg hudby TOMÁŠ BURANOVSKÝ

 V rámci organizácie festivalu TTC sú pripravené zaujímavé ceny aj pre divákov oddychovo-relaxačného charakteru.

Naplánovaná je aj výstava prác účastníkov PK - FESTIVALS TALENT v OC FORUM Poprad od 03.-11.09.2021. 

 

V prípade nepriaznivých karantenných podmienok pre realizáciu sa program GALASHOW bude realizovať online 19.9.2021 na YT Kanále TTC o 20hod.

Partnermi festivalu sú:  MK SR, B-mont sro. Ducove, ChFW Slovakia, Marco restaurant Poprad, Martinus, Kino Tatran Poprad, Aquacity Poprad, Forum Poprad, REngl plagátové plochy, Creative studio-CS., Média Štúdio DFS, DIGI Slovakia, Ehudobniny Poprad, WIX, Kam do mesta, Podtatranský kuriér, Udalosť FB.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: PK - FESTIVALS TALENT
Fotografie
Podobné podujatia