Telekom Night Run 2019

Podujatie Bratislava

Telekom Night Run 2019

Prebehnúť sa cez najatraktívnejšie miesta a monumenty Bratislavy ako napríklad vysvietené nábrežie Dunaja, zrekonštruovaný nový Starý most, popod farebné UFO, tajomný tunel pod hradom, či večerné uličky Starého mesta môžeš vďaka Telekom Nigh Run aj tento rok.
Ak chceš spoznať nočnú Bratislavu z bežeckej perspektívy a zažiť výnimočnú atmosféru, neváhaj a registruj sa na http://bit.ly/Registracia_Telekom čím skôr. Prvých 2000 registrovaných bežcov má „špeci“ cenu štartovného. 11. ročník Telekom Night Run bude mať prívlastok zelený! Záleží nám na životnom prostredí a čistote bežeckých trás, na ktorých behávame. V spolupráci s Telekomom sme sa tento rok rozhodli, že naša „bežecká“ stopa bude čo najekologickejšia. Nechaj sa prekvapiť, postupne ti všetky „zelené“ novinky predstavíme. Čaká ťa tiež množstvo sprievodných akcií, detský večerný beh Rexík, štafetový beh dvojíc na 2x5km, hudobné „stejdže“ na trati a kopec ďalších prekvapení, o ktorých ťa práve tu budeme pravidelne informovať. Navyše každý štvrtok tu nájdeš zadanie k súťaži o štartovné a oficiálne tričko behu. Na 11. ročníku Telekom Night Run 07. septembra 2019 jednoducho musíš zažiariť!

Sobota 7. septembra 2019 o 18:00 – 23:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia