Tepláreň

Podujatie Bratislava

Tepláreň

Poď sa jašiť na Silváča! Tepláreň sa ti postará o riadnu besňačinu. River´s Club je top miesto na rozlúčku s rokom 2016, budeš mať fantastický výhľad na čoro-moro v centre aj polnočný ohňostroj. Šampáňo budeme búchať na dvoch stageoch. Na hlavnom pódiu ťa skvelou house music roztancuje ostrieľaný harcovník Southboy a následne sexy Donna Bucks. Horná paluba bude hudobne kus tvrdšia, čaká ťa rezký house a tech house od DJ FJAY a techníčko od Whyme.

Lístky je ideálne kúpiť si v predpredaji, sú lacnejšie a navyše na Silváča budeme mať obmedzenú kapacitu. Kto skôr kúpi, ten má miesto na lodi isté. Lístok stojí od 16 do 20 eur, ale pozor, 10 eur z neho prepiješ. Dostaneš 4 žetóny, za ktoré môžeš mať napríklad 4 panáky alebo 2x gin tonic či Cuba libre. Prvých 100 lístkov je po 16 eur, ďalších 50 za 17 eur, ďalších 50 za 18 eur, ďalších 50 za 19 eur a potom sa cena zastaví na 20 eur. Vstupné na mieste bude tiež 20 eur (10 eur z toho je konzum), kvôli obmedzenej kapacite sa oplatí kúpiť lístok vopred. Ak si chceš rezervovať špeci sedenie pre kamošov, tak rezervačka stojí 5 eur pre 4 osoby. Predpredaj je na http://queerslovakia.interticket.sk/.

ENG:
Let's celebrate the New Year´s eve at the favorite queer party Teplaren on a beautiful boat on Danube with an amazing view on the Old town's celebrations. This beloved gay event is a great opportunity to say goodbye to the year 2016 and celebrate the start of 2017. The club has two stages - the main floor will be focused to house music, with by DJs Southboy and Donna Bucks. The smaller stage offers you some more heavy beats like techno or tech-house thanks to DJs Whyme and FJAY.

If you wanna be sure to get into the club, do not miss the pre-sale of the tickets at queerslovakia.interticket.sk, what is also a way how to save some money. First 100 tickets cost 16 euro, but 10 euro from the price of the ticket will be returned in tokens which can be used to pay for drinks. Next 50 tickets cost 17 euro, another 50 cost 18 euro and the last 50 resale discounted tickets will cost 19 euro. The price will then freeze at the price of 20 euro, the same price as at club's door. Since the capacity of the venue is limited, it´s better and cheaper to buy the tickets from the pre-sale. We can also make a reservation for seats, the price of the reservation is 5 euro for 4 persons.

Miesto konania podujatia: Rivers Club, Tyršovo nábrežie, Bratislava
Vstupenky: http://queerslovakia.interticket.sk/
Dátum začiatku podujatia: 31. Decembra 2016 22:00
Dátum ukončenia podujatia: 1. Januára 2017 05:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1371N 17.1078E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Tepláreň

Fotografie
Podobné podujatia
51.   Bál   Záhorákú
Overené podujatie51. Bál Záhorákú
DK Zrkadlový háj, Bratislava
SILNÉ REČI - UMELECKÉ
SILNÉ REČI - UMELECKÉ
V-klub / Národné osvetové centrum, Bratislava
TEMNÉ KECY
TEMNÉ KECY
Ponteo Activity Park Rusovce, Bratislava
SENZUS
Overené podujatieSENZUS
DK Zrkadlový háj, Bratislava