Tereza Ruth a Marcela Berith: ŽENA a vedomé milovanie

Podujatie Cinobaňa

Tereza Ruth a Marcela Berith: ŽENA a vedomé milovanie

Milé ženy,

skupina LaLoba a Soulart Vás pozývajú na víkendový seminár pre ženy

ŽENA a vedomé milovanie

V tomto období, kedy sa my, ženy navraciame späť ku svojim ozajstným koreňom, kedy nanovo pomenúvame a znovu uchopujeme svoju silu, kedy si konečne naplno dovoľujeme otvoriť svoje srdce dôvere v mnohotvárnosť a premenlivosť skutočného života, prichádza téma vedomej sexuality ako veľmi aktuálna a kľúčová.

Keď začíname nanovo cítiť a oslavovať svoje telo, rozpoznávať jeho skutočné potreby a túžby, je celkom prirodzené, že práve oblasť sexuality nám túto tému ako jedno z prvých miest veľmi jasne a priam nekompromisne zrkadlí.

Na akt milostného spojenia začíname nazerať ako na možnosť mocného spirituálneho prepojenia jednak so svojim partnerom, no predovšetkým so sebou samou. Už nám nestačí spôsob a forma, v akej sme doteraz svoju sexualitu prežívali, cítime potrebu prehlbovania a seba objavovania a čoraz viac si uvedomujeme potenciál vzájomného liečenia a podpory. Nie vždy však zostávame zo strany svojho partnera pochopené a často krát dokonca narážame na pocit odmietnutia až odporu. Čo však mnohokrát býva ešte bolestnejšie je uvedomenie si, že my samé sa z ťažko pomenovateľných príčin nedokážeme o svojich skutočných potrebách a túžbach zrozumiteľne a jasne vyjadriť. Zastavuje nás zvláštny pocit neistoty, hanby, strachu a odmietnutia, no pritom v hĺbke svojho srdca už veľmi dlho cítime, že práve teraz je ten čas, aby sme všetkému, čo je v tejto téme pre nás staré, nepotrebné až zničujúce povedali jasné nie a tým iba napomohli všetko vystavať nanovo a vedome. Jednak v záujme liečenia nás samých, no takisto v záujme svojho partnerstva, svojich predkov a napokon Zeme ako takej...Je Čas.

Počas tohto víkendu vytvoríme bezpečný priestor pre cestu hlbokého liečenia našej intimity - pre cestu, na ktorej sa k nám môžu vrátiť rôzne staré zranenia, pocity hnevu, strachu, hanby, seba odmietania či obviňovania nás alebo svojho partnera. Vykročiť na túto cestu potrebuje každá z nás sama za seba, avšak vedomá podpora ostaných žien a transformačná skúsenosť uložená hlboko v našom tele nám na konci cesty prinesie poznanie, že liečivá premena všetkých vnútorných zranení a bolestí v neochvejný pocit vďačnosti a radosti z krásy života je naozaj možná.

Pracovať budeme prostredníctvom intuitívneho pohybu tela, špeciálnych tantrických dychových techník a meditácií podporujúcich zámer vedomej sexuality, očistných rituálov a divotancov, posvätného obradu seba prijatia či iných cvičení.

Stretnutím sprevádzajú Tereza Ruth a Marcela Berith:

Tereza Ruth - dlhodobo vedie kurzy Mohendžodáro tantrajógy pre ženy a vlastné celodenné zážitkové semináre SEDEM KLENOTOV ŽENY, večerné "divotancovačky" (tanečno-pohybové meditácie) – BAUBO - Divotance Ženskej Duše a víkendové semináre so zameraním na prehlbovanie spojenia s mnohotvárnosťou živej ženskej podstaty - Vnútornej Ženy/Bohyne. Stále viac sa cíti volaná „esenciou Divokej ženy- Divošky“ v každej žene a posilnenie a udržanie spojenia s ňou vníma ako úžasnú príležitosť k hlbokej osobnej transformácii pre každú z nás... a v tomto duchu vedie aj svoje semináre... www.tereza-ruth.webnode.sk

Marcela Berith - venuje sa arteterapii a pohybovo-tanečnej terapii. Je sprievodkyňou Intuitívnym Tancom (Tanec Vlčice, Intuitívny tanec Divokej Ženy, Tanec LUNY) a rôznymi tanečno-pohybovými meditáciami. Ukazuje ženám na ceste za svojou pravou podstatou kde sídli ich sila a ako s ňou môžu obnoviť potrebné spojenie. Cesta Vlčice čiže život v pravde a zo srdca je cestou jej života, ktorú sprostredkováva ženám na svojich seminároch a workshopoch. Tiež pracuje individuálne a vedie ženy k porozumeniu odkazov ich vlastnej duše pomocou maľby a tanca. Je zakladateľkou a dušou projektu Soulart. www.soulart.sk/lektori

Miesto : LOVINKA, Cinobaňa 350
Termín : 9-11.september 2016, piatok 18.00-nedeľa 16.00

Cena : 150 eur
cena zahŕňa sprevádzanie seminárom, ubytovanie (2 noci), strava (2x raňajky, 2xobed, 1x večera)

Prihlasovanie: laloba.skupina@gmail.com

Miesto konania podujatia: Lovinka, Cinobana, Cinobaňa
Dátum začiatku podujatia: 9. Septembra 2016 18:00
Dátum ukončenia podujatia: 11. Septembra 2016 16:00
Pravdepodobné súradnice: 48.4537N 19.6226E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Tereza Ruth a Marcela Berith: ŽENA a vedomé milovanie

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia