The Beatles Revival

Podujatie Bojnice

The Beatles Revival

The Beatles Revival Band z Kladna – jedna z najúspešnejších európskych revivalových skupín, ktorá vystupuje od roku 1996 doma i zahraničí.
Perfektný image skupiny doplňujú štyri sady presných kópií kostýmov, v ktorých Beatles vystupovali, štýlové účesy a detailne okopírované charakteristické pohyby jednotlivých členov na pódiu. Dokonalý „Stage Look“ korunuje pre Beatles nepostradateľný ľavoruký basgitarista, ktorý s ľahkosťou a dokonalým feelingom hrá partie obdoby (protějšku) – Paula McCartneyho. Skupina používa originálne vintage nástroje Rickenbacker, Gretsch, Hofner a Ludwig a aparatúru VOX, na akej hrali Beatles a vďaka ktorým je dosiahnutý absolútne autentický zvuk, ktorý poznáte z platní či záznamov koncertov Beatles.

Dokonca aj také zdanlivo nepodstatné detaily ako sú originálne chromované stojany COX pod zosilovače alebo originálne topánky Beatles Chelsea Cavern Boots sú pre skupinu dôležité. Žiadna odchýlka od originálu nie je dovolená a každý detail má svoje dôležité miesto a pomáha utvárať perfektný celok, ktorý presvedčí i toho najzarytejšieho detailistu a milovníka originálu.
Koncert Beatles Revivalu z Kladna je skutočnou a dokonalou kópiou koncertu legendárnych Beatles. Ako dôkaz toho je aj to, že skupina bola pozvaná do rodiska Beatles – anglického Liverpoolu a tam v legendárnom Cavern Clube odohrala tri vystúpenia a absolvovala hodinový interview a živý koncert v programe On The Beat na Liverpool BBC Merseyside Radiu, čo sa doteraz žiadnej neanglickej skupine nepodarilo.

Po vystúpení v Adelphi Hotel v Liverpoole prišiel dokonca skupine poďakovať dlhoročný tajomník Beatles Alistair Taylor, ktorý prehlásil, že vystúpenie skupiny bolo úplne dokonalé a chvíľami až neveril, že na pódiu nehrajú praví Beatles, napriek tomu, že s nimi strávil na cestách dlhých päť rokov. Jedným z dôkazov ich detailnosti je tiež úspech na Estrel Beatles Festivale v Berlíne, kde skupina svojim výkonom nadchla prvého manažéra Beatles Alana Williamsa natoľko, že kapelu prizval ku spolupráci na projekte John Lennon Memorial.
Presvedčte sa o dokonalosti tejto skupiny na vlastné oči. Teraz je tá správna príležitosť, The Beatles Revival vám prinesie nezabudnuteľný zážitok.

1.7.2016 19.00 h
veľká sála KC Bojnice, Hurbanovo námestie

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Ben Cristovao
Ben Cristovao
Ateliér Babylon, Bratislava