The Neighbourhood

Podujatie Bratislava

The Neighbourhood

Koncert skupiny The Neighbourhood, ktorý sa už po dvakrát preloženom termíne mal uskutočniť na jeseň tohto roku v Bratislave, sa presúva na nový termín, a to piatok 7. októbra 2022. Kapela sa pre stále nepriaznivú pandemickú situáciu rozhodla pre presun európskeho turné. Zakúpené vstupenky na koncert do bratislavskej NTC arény ostávajú automaticky v platnosti, lístky sú naďalej v predaji exkluzívne cez lístocheck: https://listocheck.sk/detail/the-neighbourhood.

Kapela The Neighbourhood neoznamuje iba presun turné. Pripomína aj vydanie špeciálnej deluxe edície k ich albumu Chip Chrome & The Mono-Tones, ktorá obsahuje štyri nové skladby. Názov vychádza z toho, čo kapela predstavuje. Spevák Jesse Chip Chrome a zvyšok kapely Mono-Tones. V ich ostatnom klipe “Stargazing” sa objavujú aj mnohí hostia ako Blake Griffin, Lana Del Rey, Jaden Smith, či Devon Carlson. Režisér Ramez Silyan nadväzuje na príbeh videoklipu k “Pretty Boy”, ktorý zrkadlí realitu kapiel vo fantázii a tématicky dotvára myšlienky do logického konca. Pätica chalanov z Kalifornie hrá už od roku 2011 a okrem spoločnej kapely ich spája aj tetovanie ich loga - obráteného domčeka. V ich tvorbe okrem indie-popu nájdeme aj prvky elektra. Zaujímavosťou je, že ich prvé albumy boli čiernobiele z dôvodu image, nakoľko spevák Jesse je čiastočne farboslepý. Do povedomia sa dostali debutovou doskou “I Love You” a dvakrát platinovým singlom “Sweater Weather”.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Huun Huur Tu 2022
Overené podujatieHuun Huur Tu 2022
Veľký evanjelický kostol, Bratislava
TOMÁŠ KLUS - CÍTÍM TOUR 2022
Overené podujatieTOMÁŠ KLUS - CÍTÍM TOUR 2022
STARS auditorium, Bratislava
SUM 41 + SIMPLE PLAN
Overené podujatieSUM 41 + SIMPLE PLAN
Incheba Expo Aréna, Bratislava
FÍHA Tralala
Overené podujatieFÍHA Tralala
DOM KULTÚRY Dúbravka, Bratislava