Kam na výlet: Thermal Corvinus - Termálne kúpalisko - Veľký Meder

TERMÁL s.r.o Promenádna 3221/20 932 01 Veľký Meder
47.8474 N 17.7602 E, zobraziť najkratšiu trasu
+421 917 22 03 04

Areál kúpaliska je situovaný v lesoparku, ktorý ponúka bohaté možnosti pre všetkých nadšencov rôznych vodných atrakcií, toboganov, plávania a pohodlného relaxu v bazénoch s geotermálnou vodou.

Návštevníkov čaká 7 bazénov s celoročnou prevádzkou, 6 impozantných vonkajších bazénov, vybavených vodnými masážnymi tryskami, hracími elementmi a taktiež vnútorné i vonkajšie tobogany.

Dominantným zážitkom pre všetky vekové kategórie je Vlnový bazén s detským bazénom a SprayParkom. Simulácia vlnenia vody vo vlnovom bazéne privodí neopakovateľnú atmosféru morských vĺn. Detský bazén poteší deti pestrofarebnými vodnými elementmi s vodným prúdom a šmýkačkou. Množstvo vodných trysiek, vodné clony v SprayParku zabezpečia skvelý zážitok aj pre tých najmenších.

Neopakovateľný skvelý pocit budete mať v bazéne s unášajúcou vodou, ktorý má sprístupnenú relaxačnú jaskyňu.

Areál okrem spomínaných vodných atrakcií, bazénov a toboganov spestrujú detské a športové ihriská /vonkajšie aj interiérové ihrisko/

Atmosféru areálu dopĺňa vôňa rôznych kulinárskych špecialít, ktoré sú lokalizované ako vo vnútornej časti, tak aj v exteriéri kúpaliska.

V THERMAL CORVINUS Veľký Meder Aquapark si na svoje prídu aj nadšenci saunovania a v novej časti vitálneho sveta je v ponuke množstvo procedúr / bahnové zábaly  HÉVÍZ, bioterapia rybičkami Garra Rufa a iné.

Podeľte sa o zážitky
Fotografie - tip na výlet Wiki
Pridať fotografie