Tolstoys & Darjeeling

Podujatie Banská Bystrica

Tolstoys & Darjeeling

Tolstoys je šesťčlenná kapela na čele so speváčkou Elou Tolstovou a basgitaristom Michalom Smetanom. 22.2.2022 pod vydavateľstvom Slnko Records vydávajú druhý štúdiový album “Mirror Me”, ktorý sprevádza 10 videoklipov - vždy v spolupráci s iným vizuálnym umelcom. Nový album vznikol pod vedením berlínskeho producenta Drew Deala a spája v úplne novom šate groovy, bezpražcové beaty a ostré casio synťáky s jemným hlasom frontwomanky Ely v nezameniteľnú zmes emócií a zvuku.

Tolstoys na koncert prinesú aj kúsok berlínskej scény, keďže ich slovensko-nemecké turné odohrajú bok po boku so spriatelenou kapelou Darjeeling. Svojim jedinečným zvukom niekde medzi psychedelickým indie rockom a netradičným, tak trochu šialeným popom a energickou live show sú Darjeeling pokladom moderného nemeckého undergroundu. Na koncertoch predstavia ich najnovší album MAGUNA ktorý vyšiel minulý rok pod berlínskym labelom ListenRecords.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Olympic Banská Bystrica
Overené podujatieOlympic Banská Bystrica
Amfiteáter, Banská Bystrica
Jarek Nohavica Turné 2022, Banská Bystrica
Overené podujatieJarek Nohavica Turné 2022, Banská Bystrica
Športová hala DUKLA (Štiavničky), Banská Bystrica