Top Talent Festival (TTF18) - GALASHOW

Podujatie Nové Mesto nad Váhom

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Kultúra, Podujatia pre deti
Ďalšie podujatia v meste Nové Mesto nad Váhom
Podrobnejšie informácie: project.talent.festival@gmail.com

Multižánrový festival TTF18  sa bude realizovať  v Novom Meste nad Váhom po tretí krát od 18. do 25. októbra 2018  pre účastníkov vo veku od 5 do 26 rokov. 

Súťaže v žánroch HUDBA, SPEV, TANEC, DIVADLO a VÝTVARNÉ UMENIE budú prebiehať v dňoch od 20.  do 21.10.2018 podľa jednotlivých žánroch, realizované v MsKS Nové Mesto nad Váhom  od 10,00 hod. 

Vyhodnotenie súťaží sa bude realizovať v programe GALASHOW o 17,00 hod. v MsKS Nové Mesto nad Váhom s hosťom programu Galashow  Ivannou BAGOVOU. Diváci programu GALASHOW vyhrávajú zaujímavé ceny rekreačného a úžitkového charakteru od partnerov festivaluHlavná cena je pobytový poukaz pre 2 osoby do Hotela RYSY Tatranská Štrba. 

Pre účastníkov je pripravený relaxačno-oddychový program zameraný na spoznávanie krás Slovenska a turistiky. Podľa záujmu účastníkov sa budú realizovať aj workshopy. 

Festival podporili partneri: Mesto NMn Váhom, MsKS Nové Mesto nad Váhom, B-mont SK s.r.o. DUCOVCE, Reštaurácia ELÁN NMnVáhom, Hotel RYSY Tatranská Štrba, Kvetinárstvo TESSA NMnVáhom, Kam do mesta, Creative Studio CS, Media studio DFS a udalosť FB. 

Meno organizátora: PKT/PCT - FESTIVALS TALENT
Fotografie
Podobné podujatia
Dubnické fašiangy 2019
Dubnické fašiangy 2019
Jarmočnisko, Dubnica nad Váhom
Heligonica 2019
Heligonica 2019
Kino Panorex, Nová Dubnica
Fašiangy 2019
Fašiangy 2019
Námestie, Dolná Súča
The Duchon´s
The Duchon´s
Mestská športová hala, Trenčín
THE DUCHON´S
THE DUCHON´S
veľká sála KC, Bojnice