TORMENTOR, CULT OF FIRE

Podujatie Košice

TORMENTOR, CULT OF FIRE

S ohromnú radosťou oznamujeme dátum európskeho turné dvoch kultov - slovenských Vedic blackmetalistov CULT OF FIRE a maďarského black / thrash kultu Tormentor!
Pretože tomu udalosti vo svete nepriali, namiesto Slovákov Malokarpatan sa v line-upe nakoniec objavuje kapela, ktorá vznikla v roku 1985 a bola tak v 80. rokoch jednou z prvých blackmetalových kapiel. Tormentor s hlasom Attilu Csihara (MAYHEM) mali vplyv aj na zásadné kapely ako Mayhem, Dissection, Immortal, Darkthrone alebo Emperor a v spoločnosti s CULT OF FIRE, ktorí po exkluzívnych vystúpeniach vo viac ako 30 krajinách zvolili formát komplexného turné a nie jednorazových koncertov majú prichystaný pódiový vizuál špeciálne pre toto turné. Dostanete možnosť sa dostať do víru toho, ako vznikal a znel skutočný black metal a takisto spoznať, kam až sa za tých mnoho rokov dostal - CULT OF FIRE a Tormentor!

18:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia