TOUR de TOKAJ 2017

Podujatie Malá Tŕňa

TOUR de TOKAJ 2017
Pridať do môjho kalendára
Bežecké podujatia, Športové podujatia
Web organizátora:
www.tokajregion.sk
Ďalšie podujatia v meste Malá Tŕňa

TOUR de TOKAJ

Príďte si otestovať svoje športové schopnosti na druhý ročník podujatia pod názvom „Tour de Tokaj“, ktoré sa uskutoční dňa 09.09.2017 v čase od 10:00 do 17:00 hod. Usporiadateľom podujatia je Združenie Tokajská Vínna cesta a jeho partneri.

Podujatie bude spojením bežeckého a cyklo preteku vytýčenými trasami cez vinohrady vo Vinohradnickej oblasti Tokaj. Jedinečná príroda regiónu a úchvatné scenérie rozsiahlych vinohradov sa tak stanú miestom vôbec jediného športového podujatia realizovaného vo Vinohradníckej oblasti Tokaj.

Staňte sa jedným z účastníkov tohto podujatia a zabojujte o „zlaté tokajské medaile“ v súťažných kategóriách BABY - 2 km a RUN určených podľa dĺžky trate 5 km alebo 10 km. Pre návštevníkov, ktorých okrem zlatej medaile na krku poteší aj zlatý tokajský mok v hrdle je pripravená kategória RUN & WINE, ktorá bude kombináciou behu a vínnej degustácie za zvýhodnenú cenu.

Novinkou bude kategória pre súťazichtivých BIKE PROFI, a ak nie ste nadšencom vytrvalostných pretekov, ale láka Vás príroda vinohradníckej oblasti, obujte sa do „túlavých topánok“ a nechajte sa uniesť rozprávkovými prechádzkami vinohradmi a okolitou prírodou v kategórii BIKE REKREA. Program bude doplnený rôznymi atrakciami pre malých aj veľkých, tombola a sprievodný program.

Prijmite naše pozvanie na podujatie „Tour de Tokaj“ a zažite jedinečný športový deň. Veď na „pomyselný“ stupienok víťazov sa dostanete už len samotnou návštevou regiónu Tokaj. Tešíme sa na Vás...

REGISTRÁCIA: http://www.kk-sporttiming.com/

Miesto konania podujatia: Mala Trna, Košice Region, Slovakia, Malá Tŕňa
Vstupenky: http://www.kk-sporttiming.com/
Dátum začiatku podujatia: 9. Septembra 2017 10:00
Dátum ukončenia podujatia: 9. Septembra 2017 17:00
Pravdepodobné súradnice: 48.45N 21.6833E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia TOUR de TOKAJ

Meno organizátora: TOKAJ JE LEN JEDEN - Združenie Tokajská vínna cesta
Fotografie
Podobné podujatia