TOUR de TOKAJ 2017

Podujatie Malá Tŕňa

TOUR de TOKAJ 2017
Pridať do môjho kalendára
Bežecké podujatia, Športové podujatia
Web organizátora:
www.tokajregion.sk
Ďalšie podujatia v meste Malá Tŕňa

TOUR de TOKAJ

Príďte si otestovať svoje športové schopnosti na druhý ročník podujatia pod názvom „Tour de Tokaj“, ktoré sa uskutoční dňa 09.09.2017 v čase od 10:00 do 17:00 hod. Usporiadateľom podujatia je Združenie Tokajská Vínna cesta a jeho partneri.

Podujatie bude spojením bežeckého a cyklo preteku vytýčenými trasami cez vinohrady vo Vinohradnickej oblasti Tokaj. Jedinečná príroda regiónu a úchvatné scenérie rozsiahlych vinohradov sa tak stanú miestom vôbec jediného športového podujatia realizovaného vo Vinohradníckej oblasti Tokaj.

Staňte sa jedným z účastníkov tohto podujatia a zabojujte o „zlaté tokajské medaile“ v súťažných kategóriách BABY - 2 km a RUN určených podľa dĺžky trate 5 km alebo 10 km. Pre návštevníkov, ktorých okrem zlatej medaile na krku poteší aj zlatý tokajský mok v hrdle je pripravená kategória RUN & WINE, ktorá bude kombináciou behu a vínnej degustácie za zvýhodnenú cenu.

Novinkou bude kategória pre súťazichtivých BIKE PROFI, a ak nie ste nadšencom vytrvalostných pretekov, ale láka Vás príroda vinohradníckej oblasti, obujte sa do „túlavých topánok“ a nechajte sa uniesť rozprávkovými prechádzkami vinohradmi a okolitou prírodou v kategórii BIKE REKREA. Program bude doplnený rôznymi atrakciami pre malých aj veľkých, tombola a sprievodný program.

Prijmite naše pozvanie na podujatie „Tour de Tokaj“ a zažite jedinečný športový deň. Veď na „pomyselný“ stupienok víťazov sa dostanete už len samotnou návštevou regiónu Tokaj. Tešíme sa na Vás...

REGISTRÁCIA: http://www.kk-sporttiming.com/

Miesto konania podujatia: Mala Trna, Košice Region, Slovakia, Malá Tŕňa
Vstupenky: http://www.kk-sporttiming.com/
Dátum začiatku podujatia: 9. Septembra 2017 10:00
Dátum ukončenia podujatia: 9. Septembra 2017 17:00
Pravdepodobné súradnice: 48.45N 21.6833E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia TOUR de TOKAJ

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: TOKAJ JE LEN JEDEN - Združenie Tokajská vínna cesta
Fotografie
Podobné podujatia
VIII. ČUTKOVSKÝ ŠLAK
VIII. ČUTKOVSKÝ ŠLAK
Čutkovská dolina, Ružomberok
Turčiansky beh
Turčiansky beh
Futbalové ihrisko, Žabokreky
Cyklojazda po Fraštáku 2020
Cyklojazda po Fraštáku 2020
Námestie sv. Michala, Hlohovec
Škoda mtb maratón Rajecké Teplice
Škoda mtb maratón Rajecké Teplice
Termálne kúpalisko LAURA, Rajecké Teplice