Trippin: Gleb x Fobia Kid @Dole

Podujatie Bratislava

Trippin: Gleb x Fobia Kid @Dole

Slovenská rapová špička u nás v klube! Na prvom Trippine novej sezóny vystúpi Gleb a čerstvý objav scény Fobia Kid. V úlohe DJov sa predstaví duo HypeTrain a DJ Bighorse.

Gleb
je najchorejší hráč v hre. Gleb predstaví úplne nové treky, ale aj staršie kúsky v novej podobe. Tento raper s rýchlym a prísnym flowom ukrýva v repertoári žánre ako 808, glitch hop, grime či DnB, ktoré súka na množstve klubových a festovalových vystúpeniach. Na konte dve EP, Stanica Zoo spred troch rokov a minuloročné EP Zloo. Chrbát mu bude ako vždy kryť duo HypeTrain.

Fobia Kid
je mladý raper, ktorý prišiel z Námestova a dnes patrí medzi najsľubnejšie objavy slovenskej scény. Jeho rap je zábavný, netradičný a technicky výborne zvládnutý. Za sebou má pár vydaných skladieb na mixtape Gremlin (2014), ktorý sa dá opísať citovaním z textu ako “ortodoxný hardcore rap, anarchia v kláštore”. Fobia Kid koncertuje so svojou crew Galaxia Y a chrbát mu bude kryť DJ Bighorse.

HypeTrain
je selektorská dvojka, ktorá predskakovala už ja takému menu ako ASAP Nast. Toto energické duo nám prinesie zmes grime, UK bassu, DnBu a house-u.

Bighorse
je dubstepový a drumstepový producent a šikovný párty DJ. Tešiť sa možete na jeho úderné beaty, z ktorých zhorí klub.

23. 9. (piatok)
Štart: 22:00 hod.
Vstup: 7€

Partneri: Radio_FM, Queens.cz, Doba Magazín, 90bpm.sk, BANGER.sk, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Gregi.net - Multikultúrny portál, Bratislava Underground Advisor, Príjmi #cveng, Raporter - tá najlepšia urban music

Miesto konania podujatia: Klub Dole, Námestie SNP 30, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 23. Septembra 2016 22:00
Dátum ukončenia podujatia: 24. Septembra 2016 06:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1453N 17.1106E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Trippin: Gleb x Fobia Kid @Dole

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia