Trnava s fašistami nediskutuje!

Podujatie Trnava

Trnava s fašistami nediskutuje!

FAŠISTI SA CHYSTAJÚ DO NÁŠHO MESTA

Priatelia Trnavčania! Kotlebovi zelení mužíčkovia zverejnili na facebookovom profile svojho vodcu “pozvanie na diskusiu” s Kotlebom, Uhríkom, Mazurekom a Beluským, ktorá sa má uskutočniť

v piatok 31. januára 2020 o 16.00 na Námestí SNP 1-3 v Trnave

Prosím vás, hneď teraz si to poznačte do svojich diárov, hoďte si pripomienky do ajfónov, alebo pre mňa za mňa povedzte svojim babkám, aby vám budúci týždeň včas pripomenuli, že sa tam o tom čase na tom mieste všetci do nohy stretneme a dáme im jasne a hlasno najavo, že s fašistami sa nediskutuje.

Kotlebovcov už vypískali v Sabinove, Košiciach aj Levoči, poženieme ich svinským krokom aj z Trnavy.

UPOZORNENIE
Upozorňujeme, že toto zhromaždenie je organizované výsostne z občianskej iniciatívy a slúži iba k prejaveniu nesúhlasu s fašistickou stranou Mariána Kotlebu. Zhromaždenie v žiadnom prípade nie je agitáciou v prospech žiadneho politického subjektu a od prípadných aktivít reprezentantov akýchkoľvek politických strán, ktorí by touto cestou chceli komunikovať svoju stranícku agendu, sa vopred dištancujeme.

Nebránime sa účasti žiadneho občana, ktorý chce vyjadriť svoj odpor proti fašizmu, avšak vyzývame politikov, aby na naše zhromaždenie prišli vyjadriť svoj názor ako občania a nie ako reprezentanti politických strán. Napokon, touto cestou najautentickejšie demonštrujú, že je antifašizmus ich úprimným a ľudským postojom.

Začiatok podujatia: 31. 1. 2020 15:30:00
Koniec podujatia: 31. 1. 2020 17:30:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia