TrnavaMeeting#4

Podujatie Trnava

TrnavaMeeting#4

V Trnave sa bude konať už štvrtý ročník TrnavaMeeting a to 08.08.2020, v čase od 10.00 - 18.00hod. na Trojičnom námestí, ktoré každý jeden účastník z predošlých akcií pozná. Vďaka mestu Trnava a dobrým vzťahom môžme organizovať túto akciu aj naďalej. Preto ťa pozývam na štvrtý ročník chill akcie TrnavaMeeting#4, kde sa môžeš pokochať upravenými a zaujímavými autami zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Predošlé akcie prišli podporiť chalani z Maďarska, Rakúska, Českej republiky a snažíme sa kvalitu posúvať stále vyššie. Akcia je zameraná na upravené,, tuningové,, autá. Či už je to static alebo vzduch - na tom nám nezáleží. Základ je autom upútať pozornosť a mať čo na námestí ukázať, preto autá vyberáme tak, aby boli hodné našej akcie. Na akcii bude náš sponzor ShinyGarage, u ktorého sa napríklad môžeš dozvedieť viac o jeho práci a o autokozmetike ShinyGarage. Taktiež bude možnosť vychutnať si akciu na pohodlných tulivakoch od našich kamarátov z Honest, ktorí sa postarajú o chill zónu a samozrejme, nikto iný ako Chefs Truck ti nepripraví chutnejšie bombovice z jeho foodTrucka priamo na námestí.

Chceš sa tejto akcie zúčastniť ? Teraz máš tu možnosť ukázať, na čom celé dni makáš a skrývaš v garáži! Pošli nám na mail: trnavameeting@gmail.com, 3 fotky svojho auta. Či to budú fotky aktuálne alebo fotky z minulého roka je na tebe. Chceme fotky v HD alebo v čo najlepšej kvalite, aby sme s nimi vedeli ďalej pracovať. Ďalej je potrebné poslať svoje údaje: meno a priezvisko stačí.
Zhrniem to :
3x foto auta (najlepšia kvalita)
meno a priezvisko
na mail: trnavameeting@gmail.com


Pre vystavovateľov:

Trnava meeting #4
Kedy: 08.08.2020
Kde: Trojičné námestie v Trnave
Čas: 10:00 - 18:00hod.

Akcia bude končiť ako predošlé, a to vyhlásením TOP áut zrazu TrnavaMeeting#4. Kapacita vystavovaných áut je približne 100 áut. (To že je tu napísané 100 áut nemusí byť konečné číslo). Akcia oficiálne začína o 10.00hod. po dohode s organizátorom (FB: Erik Štepka, prípadne na fanpage TrnavaMeeting) je možné prísť aj skôr a nachystať si auto, no treba ho však s tým oboznámiť.

Organizátor akcie: Erik Štepka
Sponzor akcie: ShinyGarage SK/CZ
Výpomoc pri výbere áut a celého chodu akcie : Miro Zlatovský, Marcel Húšťava.
DJ: DJ White Ass, DJ REMB

Začiatok podujatia: 8. 8. 2020 10:00:00
Koniec podujatia: 8. 8. 2020 18:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia