Trnavský Piknik na Kalvárii 2020 - Rozprávková edícia

Podujatie Trnava

Trnavský Piknik na Kalvárii 2020 - Rozprávková edícia
Pridať do môjho kalendára
Podujatia pre deti
Ďalšie podujatia v meste Trnava

Trnavský Piknik na Kalvárii 2020 - Rozprávková edícia

Užite si príjemnú nedeľu s celou rodinou a priateľmi na Trnavskom pikniku – 2. augusta od 14.00 h do 20.00 h v Parku pri Kalvárii. A nebude hocaký, ale priam rozprávkový!

Rozprávkový piknik na Kalvárii vás vtiahne do sveta fantázie a dobrodružstva. Priestor parku pretvoríme na krajinu za siedmimi horami a dolinami. Priamo pred vašimi zrakmi ožijú hrdinovia z obľúbených knižiek a bájnych príbehov. Zoznámite sa s Donom Quijotom, odhalíte skrýšu Robina Hooda a jeho družiny. Pripijete si chutnou limonádou s vždy kamarátskym a výrečným Vikingom alebo sa spýtate, aké je to ,,žiť si na vysokej nohe” chodúlistu a šaška Fjodora.

Deti sa zabavia interaktívnymi príbehmi a oddýchnu si pri kreatívnych činnostiach vo workshopoch. Užijú si divadielko z dielne Kráľovstva na povale, alebo budú tajiť dych od napätia pri čítaní rozprávok s Braňom Mosným z Divadla Jána Palárika. Zároveň si môžu odniesť suvenír – knižku z čitateľského brlohu, ktorý prichystá Knižnica Juraja Fándlyho.

Určite oceníte aj oddychové zóny, hamaky, bohaté občerstvenie a osvieženie formou tradičných a netradičných pokrmov i nápojov. Vašu zvedavú náturu zasýti Emília Valachovičová s prednáškou o Kalvárii a príjemnou bodkou za celým dňom bude hudobník Peter Adamov.

Vyčarujeme vám piknik ako z rozprávky!

Začiatok podujatia: 2. 8. 2020 14:00:00
Koniec podujatia: 2. 8. 2020 20:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia