Turnaj Laser Game pre verejnosť

Podujatie Michalovce

Turnaj Laser Game pre verejnosť

HANBA! ABY SA TENTO ROK V NAŠEJ ARÉNE NEKONAL NEJAKÝ ŠPECIÁLNY TURNAJ? TOTO NIE, Priatelia.

POĎME TO ZMENIŤ!

PRVÝKRÁT V HISTÓRII NAŠEJ ARÉNY!
BROTHERHOOD – TURNAJ DVOJÍC

S partiou chodievaš na laser game, ale väčšina partie sú lamy? Vezmi toho najlepšieho a prihláste sa na Turnaj dvojíc. S parťákom predvediete originálnu stratégiu, proti ktorej budú ostatní bezmocní a víťazstvo je Vaše. Sme zvedaví, čo za príšery tu tento rok narástli. Neviete nájsť 4och na klasický tímový turnaj? Alebo sa necítiš na deathmatch? S bráškom z Tvojho Hoodu sa ale viete predviesť v plnej paráde a zmerať si sily s inými partiami v okolí.

Prihlasuj sa raz dva!

prihlásení účastníci trénujú v našej aréne až do turnaja za polovicu 2,5€/hra

Alebo v aréne na Teba čakajú prihlášky na recepcii, alebo ak nestíhaš, napíš nám, zavolaj, hlavne to urob včas čaká nás skvelý športový deň.

Vo chvíli pridania príspevku máme prihlásených zatiaľ 10 tímov, z toho je 7 tímov nad 15 rokov a 3 dvojice do 15 rokov. Pokiaľ ste mladší a bojíte sa dospelákov, pohodička. Ak sa do turnaja prihlási ešte aspoň 5 tímov mladších ako 15 rokov, udalosť rozdelíme na 2 turnaje, do 15 a od 15rokov

Štartovné je 50€ na tím (25€/hráč).
1. V cene máte každý od 3och do 8mich hier Laser Game (podľa toho, kde sa v play-off až dostanete) 2. pizza na tím 3.1l Nápojov a 1x chipsy a tyčinky na tím 4. Čaká na Vás veľa veľa hodnotných cien, ktoré môžete vyhrať

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Parkour Meeting Banská Bystrica 2022
Overené podujatieParkour Meeting Banská Bystrica 2022
Park pod pamätníkom SNP, Banská Bystrica
Fragaria Cup 2022
Overené podujatieFragaria Cup 2022
Jazdecký areál, Prešov
Behaj lesmi 2022
Overené podujatieBehaj lesmi 2022
Hrabovo, Ružomberok
Night Run 2022
Overené podujatieNight Run 2022
Námestie osloboditeľov, Liptovský Mikuláš