Tusté Baletky

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Hody, Koncerty, Kultúra
Web organizátora:
www.flame.sk
Ďalšie podujatia v meste Bratislava
Podrobnejšie informácie: igor@flame.sk
V júli 2016 priniesli Tusté Baletky ďalší podpivník k Vašej poobedňajšej írskej kávičke. EP s názvom "Kabaret Podivných Tancú" obsahuje záznam živého vystúpenia zo slávneho klubu Cabaret du Canal, kde skupina koncertovala niekedy v zime. Budete si môcť vypočuť pôvodné verzie známych hitov od takých velikánov, ako sú Splašené Bambasy, Safari-Feinputz či Duo Špacenka & syn. Na EP prispela svojím vnadným vokálom aj šansonierka Kelly Inžinierová.

Po novom už šesťčlenný muzikantský ansámbl z Mesta Snov, v zložení Professor Peters (bicie), Sergio Bajez (basgitara), Branislav Inžinier (gitara, vokál), Ivan Kostra (rap), Jeronimó Corrida (trúbka, vokály) a Maurício Santos (saxofón) predstavil zároveň aj svoju novú, rovnomennú koncertnú šou - Kabaret Podivných Tancú. Široký repertoár vlastných autorských skladieb obsahuje horúce tanečné rytmy aj klasické hip-hopové beaty, chytľavú melodickú basu podporenú temperamentnou rytmickou gitarou, strhujúce texty prezentované vo forme rapu a náznakov spevu, a dokonca aj trochu punku. Dychová sekcia dodáva zvuku punc zábavnej pohrebnej kapely európskeho formátu. Kapela bola založená v júni 2013 a už od začiatku dával tento súbor svojimi živými vystúpeniami najavo, že korene jeho tvorby siahajú hlboko do úrodnej, dobre hnojenej pôdy.

Tusté Baletky, najznámejšie číslo legendárneho putovného obludária - Cirkusu Kanál, vykonali radosť už stovkám či tisícom vždy spokojných poslucháčov. Formácia vznikla fúziou dvoch zábavových dvojíc; 
Duo Feinputz a Duo Safari sa vzájomným konkurenčným doťahovaním dostali až do bezvýchodiskovej situácie, kedy sa konflikt vyriešil za zatvorenými dvermi vznikom love-popového kvartetu "Dolava Na 3!". Objavili sa však kontroverzné dohady o začínajúcej plešatosti jedného z členov, a keďže love-pop plešatosť vylučuje, tvorba nádejného boybandu bola v ohrození. Zo šatne začínajúcich hviezd sa navyše začali ozývať netradične zaváňajúce pazvuky.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: FLAME Music Bar
Fotografie
Podobné podujatia
CALIN ~ Bratislava
CALIN ~ Bratislava
Hopkirk Club, Bratislava
Václav Neckář & Bacily
Václav Neckář & Bacily
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Kali a Peter Pann
Kali a Peter Pann
Edison Park, Bratislava
Karol Duchoň 70 - Posledný bohém
Overené podujatieKarol Duchoň 70 - Posledný bohém
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava
Peter Lipa - koncertík
Peter Lipa - koncertík
Art Vinotéka, Bratislava