Tusté Baletky

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Hody, Koncerty, Kultúra
Web organizátora:
www.flame.sk
Ďalšie podujatia v meste Bratislava
Podrobnejšie informácie: igor@flame.sk
V júli 2016 priniesli Tusté Baletky ďalší podpivník k Vašej poobedňajšej írskej kávičke. EP s názvom "Kabaret Podivných Tancú" obsahuje záznam živého vystúpenia zo slávneho klubu Cabaret du Canal, kde skupina koncertovala niekedy v zime. Budete si môcť vypočuť pôvodné verzie známych hitov od takých velikánov, ako sú Splašené Bambasy, Safari-Feinputz či Duo Špacenka & syn. Na EP prispela svojím vnadným vokálom aj šansonierka Kelly Inžinierová.

Po novom už šesťčlenný muzikantský ansámbl z Mesta Snov, v zložení Professor Peters (bicie), Sergio Bajez (basgitara), Branislav Inžinier (gitara, vokál), Ivan Kostra (rap), Jeronimó Corrida (trúbka, vokály) a Maurício Santos (saxofón) predstavil zároveň aj svoju novú, rovnomennú koncertnú šou - Kabaret Podivných Tancú. Široký repertoár vlastných autorských skladieb obsahuje horúce tanečné rytmy aj klasické hip-hopové beaty, chytľavú melodickú basu podporenú temperamentnou rytmickou gitarou, strhujúce texty prezentované vo forme rapu a náznakov spevu, a dokonca aj trochu punku. Dychová sekcia dodáva zvuku punc zábavnej pohrebnej kapely európskeho formátu. Kapela bola založená v júni 2013 a už od začiatku dával tento súbor svojimi živými vystúpeniami najavo, že korene jeho tvorby siahajú hlboko do úrodnej, dobre hnojenej pôdy.

Tusté Baletky, najznámejšie číslo legendárneho putovného obludária - Cirkusu Kanál, vykonali radosť už stovkám či tisícom vždy spokojných poslucháčov. Formácia vznikla fúziou dvoch zábavových dvojíc; 
Duo Feinputz a Duo Safari sa vzájomným konkurenčným doťahovaním dostali až do bezvýchodiskovej situácie, kedy sa konflikt vyriešil za zatvorenými dvermi vznikom love-popového kvartetu "Dolava Na 3!". Objavili sa však kontroverzné dohady o začínajúcej plešatosti jedného z členov, a keďže love-pop plešatosť vylučuje, tvorba nádejného boybandu bola v ohrození. Zo šatne začínajúcich hviezd sa navyše začali ozývať netradične zaváňajúce pazvuky.
Meno organizátora: FLAME Music Bar
Fotografie
Podobné podujatia
Alice Cooper v Bratislave 2019
Alice Cooper v Bratislave 2019
Incheba Expo Bratislava, Bratislava
BORIS FILAN 70 - Narodeninový koncert
BORIS FILAN 70 - Narodeninový koncert
Národné Tenisové Centrum, Bratislava
Boban Marković Orkestar
Boban Marković Orkestar
Slovenský rozhlas, Bratislava
Seminár PÁN PRSTEŇOV V KAŽDOM Z NÁS
Overené podujatieSeminár PÁN PRSTEŇOV V KAŽDOM Z NÁS
Kultúrna asociácia Nová Akropolis, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieDeň otvorených ateliérov 2019
Rohožník, Stupava, Bratislava, Bratislava – Vajnory, Ivanka pri Dunaji, Chorvátsky Grob, Svätý Jur, Limbach, Pezinok, Viničné, Vinosady, Modra, Častá, Budmerice, Bratislava