Tužina Gro(o)ve 2022

Podujatie Tužina

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Koncerty, Kultúra
Web podujatia:
www.tuzinagroove.sk/
Web organizátora:
www.tuzinagroove.sk/
Ďalšie podujatia v meste Tužina

Počas víkendu 22. - 23. 7. 2022 sa na dvoch hlavných pódiách vystriedajú hudobníci a hudobníčky zo Slovenska, Českej republiky a Hongkongu. Tešiť sa môžete na 300 hrmených, Darkness Positive, God and Eve, Gyrofield (HK), Koně a Prase (CZ), Mucha (CZ), Prie100r, Roman Fábian, Shallov, Sisa Fehér, THE YOUNIVERSE a Varkocs. Súčasťou line upu sú tradične aj interpreti z regiónu horná Nitra - rap so živými nástrojmi predstaví Dissmatik, nádhernú gitarovku Tomáš Gregor, elektroniku NUEBO a svoje čerstvé novinky textárka a muzikantka Kráľová s bandom Problémy.

Fanúšikovia elektronickej hudby si prídu na svoje v našom jedinečnom stane Elektrocentrála, kde sa bude hrať a tancovať takmer nonstop od piatka do nedele. Bude to opäť originálny audio-vizuálny zážitok. 

Okrem hudby budú súčasťou siedmeho ročníka festivalu aj sprievodné podujatia. Cestovateľské kino tento rok zastrešia hornonitrianski rodáci a dobrodruhovia Joži a Pali na cestách, ktorí aktuálne brázdia Južnú Ameriku na koňoch. Na našom remeselnom Gro(o)ve Markete si budete môcť nakúpiť rôzne handmade peknoty, nechať sa poriadne vymasírovať či dať si zapliesť dredy. V sobotu ráno privítame nový deň rannou jogou a prípadným osviežením na pláži, ktorú pre vás každoročne starostlivo opravujeme a čistíme. Novú autorskú poéziu nám aj tento rok predstavia mladé talenty z trnavského zoskupenia SpodNás. Samozrejmosťou bude aj zábavno-poučné divadielko a tvorivý workshop pre deti.

Aj tento rok si budeme strážiť kapacitu maximálne 1000 návštevníkov, aby sme zachovali genius loci. Nádherný prírodný areál, obklopený Strážovskými vrchmi a Malou Fatrou, je v spojení s programom festivalu Tužina Gro(o)ve ideálne miesto na rozmanité kultúrne zážitky, ale aj oddych. Bezplatné stanovanie v stanovom mestečku poskytuje tiché miesto na poriadny spánok, pričom do centra festivalu nemusíte nachodiť kilometre. Preto neváhajte, navštívte náš web http://tuzinagroove.sk/ a zaobstarajte si permanentku len za 20,00 €. Tešíme sa na vás!

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. 

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: OZ GROOVE
Fotografie
Podobné podujatia
Žiadny obrázok
Overené podujatieOPEN AIR BOŠANY
areál reštaurácie Gastro Bošany, Bošany
TOPFEST 2022
Overené podujatieTOPFEST 2022
Jazdiareň Banát, Častkovce
DETSKÝ WOW FESTIVAL
Overené podujatieDETSKÝ WOW FESTIVAL
Areál výstaviska EXPO CENTER, Trenčín
Jarek Nohavica Turné 2022, Partizánske
Overené podujatieJarek Nohavica Turné 2022, Partizánske
Mestská športová hala, Partizánske