Ultrazvuk

Podujatie Banská Štiavnica

Ultrazvuk

Dvaja štramáci - Vec a Tono S. - si pre fanúšikov formácie Ultrazvuk na jeseň pripravili klubové turné s názvom Malé Divy.

Svojou prítomnosťou tak poctia malé kluby, ako Art Cafe, kde by ich inak v tejto zostave nebola možnosť vidieť ani počuť. Prestriedajú sa za gramofónmi, povtipkujú s publikom a po koncerte požúrujú s divákmi, čím naplno využijú čaro miesta.

Budú sa proste diať Malé Divy!

A ako bonus, si ľudia, ktorí stoja za značkou "primát" pre vás pripravili aj špeciálny merch v podobe slovenských fair trade tričiek, ktorých vizuál sa bude dopĺňať a meniť v reakcii na konkrétne miesto a mesto, vzniknú tak unikátne, Štiavnické potlače. Grafiku si budete môcť potlačiť sami, alebo s odbornou pomocou, pred a po koncerte priamo v Arte. V prípade, že nebudete nutne potrebovať nové tričko, kludne upcyklujte a prineste si vlastné, ktoré vám už dlhšie leží v skrini. Prípadne si spontánne natlačíte grafiku na oblečenie, čo budete mať v tej chvíli na sebe.

Samozrejme že si budete môcť kúpiť aj CD / LP Ultrazvuk a dokonca si ho aj nechať podpísať, ak chlapci nestratia fixku.

Kapacita klubu je malá, hviezdy na dotyk blízko. Lístky k dostaniu tu: https://www.ticketlive.sk/sk/event/vec-a-tono-s-banska-stiavnica

Sobota 26. októbra 2019 o 21:00 – 23:30

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia