United Forces 2022 - Helloween & Hammerfall

Podujatie Zvolenská Slatina

United Forces 2022 - Helloween & Hammerfall

HELLOWEEN & HAMMERFALL kombinácia vyšperkovaného koncertu, obrej scény a najznámejších skladieb skupiny.

Spomínate si na Helloween – Pumpkins United ? Kto to zažil, nemôže zabudnúť. Obrie svetové turné, ktoré zasiahlo aj Slovensko a na ktorom Helloween s navrátivšími členmi z najslávnejšieho obdobia pútalo toľko pozornosti, že koncerty skupinu videlo v rokoch 2017- 2018 viac ako 1,5 milióna fanúšikov po celom svete ! A niekoľko stotisíc navyše aj na pôvodne neplánovaných koncertoch v južnej Amerike v roku 2019 !
Každý, kto bol v beznádejne vypredanej Bratislave (NTC, 26.11.2017), dodnes spomína. Fantastická a vyčerpávajúca 3-hodinová show, prierez celou tvorbou skupiny odspievaný všetkými tromi spevákmi ... Dychberúce spomienky na najslávnejšiu éru a aj ďalšie skvelé roky hamburských „otcov power metalu“... Nič iné, ako to že ku kapele sa Michael Kiske a Kai Hansen pridali nastálo, sa už nemohlo udiať. Z toho logicky vyplývajúce urovnanie vzťahov a vrátenie sa vnútornej chémie skupiny plynule prešlo do písania nových skladieb a Helloween pripravili a nahrávajú nový album ! Ak tomu ešte stále niekto nemôže uveriť, tak v lete 2020 vyjde nový album so všetkými žijúcimi pôvodnými hudobníkmi formácie a na to nadviaže obrie svetové turné 2020-2021! A čo to znamená pre Slovensko ? Skupina sa ku svojim verným fanúšikom vráti a to megakoncertom, ktorý bude zároveň znamenať obrovskú poctu slovenským priaznivcom kapely vo forme začiatku svetového práve turné U NÁS !!! 

19:00

 

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Alkehol, Traktor, Torr + hostia
Overené podujatieAlkehol, Traktor, Torr + hostia
Futbalové ihrisko, Zvolenská Slatina
Olympic Banská Bystrica
Overené podujatieOlympic Banská Bystrica
Amfiteáter, Banská Bystrica
Jarek Nohavica Turné 2022, Banská Bystrica
Overené podujatieJarek Nohavica Turné 2022, Banská Bystrica
Športová hala DUKLA (Štiavničky), Banská Bystrica
Alkehol, Traktor, Torr + hostia
Overené podujatieAlkehol, Traktor, Torr + hostia
Futbalové ihrisko, Zvolenská Slatina