Upíri a rytieri (Not Promising Case + Knightmare)

Podujatie Námestovo

Upíri a rytieri (Not Promising Case + Knightmare)

Nie, nie je to žiadny halloweensky výstrelok. Slovenské kapely KNIGHTMARE a NOT PROMISING CASE spojili sily a vyrážajú na koncertnú šnúru, ktorá na prelome rokov 2022 a 2023 zasiahne hneď niekoľko slovenských miest. Mini turné dostalo príznačný titul Upíri a rytieri. Postavy evokujúce chlad hradných brál a temnotu stredoveku dokonale podčiarkujú štýl účinkujúcich interpretov.

Lojalita a agresivita rytierov: KNIGHTMARE z Partizánskeho sú od samého začiatku verní čistokrvnému heavymetalu bez akýchkoľvek prímesí a ich energické gitarové riffy znejú už na štyroch albumoch. Svoju spanilú jazdu začalo kvarteto hudobníkov v roku 2015 debutom Posledný súd. Nasledovali počiny Kto zachráni svet (2016) a Temný rytier (2018). Najnovší Inkvizitor vyšiel v júli 2022. Ešte stále čerstvú novinku kapela podporila aj lyric videom k piesni Hry (málo) mocných a klipmi k skladbám Inkvizitor a Nočný jazdec...

Tajomnosť a dravosť upírov: NOT PROMISING CASE z Dolného Kubína hrajú gotický hard rock. Tvrdé gitarové riffy striedajú v ich autorskej muzike široké pasáže, z ktorých naskakujú na krku zimomriavky. Od júna koluje internetom ich debutový singel Klamem, ktorý zožal dobré ohlasy. V posledný októbrový deň vypustili medzi ľudí lyric video ku skladbe Nosferatu. Obe spomenuté piesne sú predzvesťou ich prvej štúdiovej nahrávky, ktorá vyjde pod názvom Klamem 23. februára 2023. K dispozícii bude na CD a samozrejme aj u väčšiny streamovacích služieb.

Začiatok podujatia: 25.02.2023
Fotografie
Podobné podujatia