Uprising reggae festival 2016

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Kam v Bratislave, Koncerty
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Uprising reggae festival 2016

Štyri hudobné stage, cinema zóna, množtvo workshopov, atrakcie ako zápasy v bahne, futbal, capoeira, ranná joga, graffiti, streetart, U-rampa a tiež možnosť kombinovať koncerty s kúpaním či vodnými športami, to všetko nasvedčuje tomu, že od 26. do 27. augusta 2016 sa znovu všetci stretneme na bratislavských Zlatých pieskoch.

Uprising je festival, na ktorom sa vždy všetci stretnú, zabudnú na čas, problémy a vychutnávajú si život tu a teraz. Vraví sa, že kto ho raz zažil, celý rok čaká na pokračovanie. Za 9 rokov existencie sa Uprising vypracoval na najväčší festival hlavného mesta a jedno z najzaujímavejších podujatí Strednej Európy.

Uprising je dôkazom, že aj podujatie postavené na menšinových žánroch sa môže zaradiť medzi najväčšie festivaly v krajine. 9. ročník Uprisingu so sebou prinesie zástup hviezd a legiend reggae music, dancehallu, dubu, hip-hopu aj elektronických beatov.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
André Rieu Bratislava
André Rieu Bratislava
Štadión Ondreja Nepelu SLOVNAFT Arena, Bratislava
Žiadny obrázok
Orange Y-Games 2020
Refinery Gallery, Bratislava