UTVORTE KORIDOR! Gordulič vs. Kňažko

Podujatie Dubnica nad Váhom

UTVORTE KORIDOR! Gordulič vs. Kňažko
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy
Web organizátora:
www.kultura.dubnica.eu
Ďalšie podujatia v meste Dubnica nad Váhom
Podrobnejšie informácie: kultura@dubnica.eu

Oddelenie kultúry a mestskej knižnice a Gymnázium Dubnica nad Váhom vás pozývajú na diskusný duel dvoch generácií. Milan Kňažko bol jednou z vedúcich osobností novembrových udalostí a spolumoderátorom bratislavských mítingov v roku 1989. Na javisku dubnického domu kultúry bude konfrontovaný nielen so svojimi spomienkami na Nežnú revolúciu, ale aj s otázkami na telo a s humorom o generáciu mladšieho komika Jána Gorduliča, známeho zo stand-upového zoskupenia Silné reči. V spojení s dobovými videosekvenciami tak vznikne jedinečné zobrazenie udalostí spred tridsiatich rokov, ktoré vďaka svojej netradičnej forme osloví všetky vekové kategórie. Program nebude mať reprízu a diváci ho budú môcť vidieť iba jediný raz, a to práve v našom meste.

V pondelok 30.9.2019 o 17:00 vo veľkej sále Domu kultúry v Dubnici nad Váhom.

Vstup na podujatie je voľný, je však potrebná rezervácia miestenky online na http://www.kultura.dubnica.eu/klient-958/stranka-9050/film-347826 alebo osobne v pokladniach na Oddelení kultúry v Dome kultúry, v Dubnickom múzeu - kaštieli, v Mestskej knižnici alebo Kine Lastovička 30 minút pred každou projekciou.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Oddelenie kultúry mesta Dubnica nad Váhom, Gymnázium Dubnica nad Váhom
Fotografie
Podobné podujatia