Večer Improvizácie

Podujatie Bratislava

Večer Improvizácie / A Night of Improvisation

(For English, please scroll down)

Funnylicious Improv Theater pre Vás prináša mimoriadne zábavné a zároveň úplne improvizované predstavenie, ktoré sa vyvíja na základe Vašich podnetov a Vašej účasti.
Predstavenie je dvojjazyčné, zaznie angličtina i slovenčina, takže sa nemusíte obávať jazykovej bariéry.

Staňte sa svedkami toho, ako herci, priamo pred Vašimi očami, stvoria najrôznejšie postavy, zábavne situácie a zaujímavé príbehy.
Nenechatejte si újsť túto príležitosť, pretože žiadne dve predstavenia nie sú rovnaké.

Na javisku uvidíte členov Funnylicious Improv Theater.

Dĺžka predstavenia: 105 min. s prestávkou
Vstupné: 10€
Členovia ISAC, dôchodcovia, študenti: 5€ (rezervujte si lístok cez pokladnica@malascena.sk)

Poznámka: Zlacnený lístok si môžu rezervovať iba študenti, dôchodcovia a členovia ISAC. Zašlite e-mail na pokladnica@malascena.sk spolu s Vašim menom a telefónnym číslom. Následne obdržíte e-mail potvrdzujúci rezerváciu na Vaše meno. Prosíme Vás o vyzdvihnutie a zaplatenie lístka aspoň 20 minút pred predstavením v pokladni divadla. Na overenie Vašej totožnosti Vás môžeme požiadať o predloženie študentského alebo občianského preukazu.

ISAC - International Society for Arts and Culture (Medzinárodná spoločnosť pre umenie a kultúru) je nezisková organizácia, ktorej cieľom je vytvoriť kreatívnu, pokrokovú, inšpirujúcu a obohacujúcu spoločnosť prostredníctvom umenia a kultúry. Členstvo je otvorené zdarma pre každého záujemcu. Prihláste sa dnes a získate 50% zľavu na toto predstavenie.

Prihláste sa tu - www.isac-eu.org

======ENGLISH=====

About the Show:

Produced by Funnylicious Improv Theater, 'A Night of Improvisation' is a highly entertaining, yet totally improvised show that relies on your suggestions and participation! This is a bilingual show (English and Slovak), so don’t worry about language barrier!

Witness how the improv actors create various characters, amusing situations and original scenes right before your eyes!
Don’t miss it because no two shows are ever the same!

Duration: 105min with a short break
Entry: 10€
ISAC - International Society for Arts and Culture members, retirees, students: 5€ (please reserve directly via pokladnica@malascena.sk)

Note: You can book a discounted ticket if you are a full-time student, a pensioner or an ISAC member. Send an email to pokladnica@malascena.sk with your full name and contact number. You will receive a confirmation email that your ticket is reserved under your name. Kindly collect and pay for the ticket at the box office 20min before show time. You may be asked to show your student ID or government issued ID card.

ISAC - International Society for Arts and Culture is a nonprofit civil association whose mission is to create a creative, progressive, inspiring, enriching and empowering society through arts and culture. Membership is free for everyone. Join today and receive 50% discount for this show!

Sign up here - www.isac-eu.org

Miesto konania podujatia: Divadlo Malá scéna STU, Dostojevského rad 7, Bratislava
Vstupenky: http://www.malascena.sk/repertoar/hostujuce-predstavenia/vecer-improvizacie-na-malej-scene.html?date=28022018
Dátum začiatku podujatia: 29. Marca 2018 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 29. Marca 2018 20:45
Pravdepodobné súradnice: 48.1421N 17.1193E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Večer Improvizácie / A Night of Improvisation

Meno organizátora: Funnylicious Improv Theater
Fotografie
Podobné podujatia
FRIDA - Maľovať a milovať
FRIDA - Maľovať a milovať
TEATRO Wüstenrot, Bratislava
Hľadá sa nový manžel
Hľadá sa nový manžel
TEATRO Wüstenrot, Bratislava
CARMEN
CARMEN
Aegon Arena NTC, Bratislava
Rómeo a Júlia muzikál
Rómeo a Júlia muzikál
Divadlo Nová scéna, Bratislava