Večer tekvicových strašidiel

Podujatie Trebišov

Večer tekvicových strašidiel
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Podujatia pre deti
Ďalšie podujatia v meste Trebišov

Večer tekvicových strašidiel

Mesto Trebišov každoročne v tomto jesennom čase pripravuje Večer tekvicových strašidiel, ktorý sa v roku 2019 uskutoční utorok 29. októbra o 17.00 h v estrádnej sále MsKS. Jeho účastníci budú môcť zažiť interaktívny program v škole kúziel a mágie v podaní hercov banskobystrického Divadielka z klobúka. Profesorka Minerva McGonagallová a jej asistentka Alexandria Wisgerchandengerová privítajú žiakov na akadémii mágie a kúziel a prevedú ich prvou lekciou čarovania a tajných trikov. Deti, ktoré sa zapoja do deja, majú možnosť získať diplom Harryho Pottera.

Jednotlivcov, ale aj školské kolektívy pozývame zapojiť sa do súťaže o najvýnimočnejšiu tekvicu. Súťaž bude vyhodnotená v daný večer, priamo na mieste.

Vyrezané tekvicové hlavy je potrebné odovzdať v budove Mestského kultúrneho strediska (MsKS) v deň podujatia, teda utorok 29. 10. 2019, v čase od 7.30 hod. do 14.00 hod.

Zažite večer plný zábavy, tajuplných chvíľ a udalostí.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia