Vegan piknik

Podujatie Banská Štiavnica

Vegan piknik

Pozývame vás v poradí už na šiesty vegánsky piknik ,ktorý sa tentokrát bude odohrávať v priestoroch bývalej hájovne teraz známej ako kultúrno turistické centrum HÁJOVŇA na Červenej Studni.
Celý piknik sa bude odohrávať vo vonkajších priestoroch na slniečku, kde sa tentokrát môžete tešiť na mnoho aktivít pre Vás aj vaše deti. Každý si príde na svoje. Postupne vám budeme prezrádzať čo vás čaká, ale prezradíme už teraz,že program bude bohatý. Okrem jógy, si môžete vyrobiť aj vlastnú kozmetiku a zatiaľ čo vy sa budete dozvedať nové info z rôznych oblastí vaše deti sa budú vyberať po stopách lesných škriatkov a víl. Samozrejme večer nás čaká skvelý koncert živelnej kapely, ktorá vás istotne roztancuje. Viac info už čoskoro... Každý je vítaný - vegán, vegetarián, karnista, bezlepkáč, frutarián, bretharián a dokonca aj mäsožravec :). Pokojne zober aj frajera či frajerku, rodičov, či iných kamošov.

10:00 – 23:59

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Zvolen nám chutí
Overené podujatieZvolen nám chutí
Zvolenský zámok, Zvolen
Garden FOOD Bystrica
Garden FOOD Bystrica
Námestie Štefana Moysesa, Banská Bystrica
WineFest
WineFest
Mariánske námestie, Žilina