Vegánske hody 2022

Podujatie Bratislava

Vegánske hody 2022

Gastro podujatie ponúkajúce jedlá čisto rastlinného pôvodu – „Vegánske hody“, sa uskutoční 25. septembra 2022 v Bratislave. Hodovať sa bude od 10:00 do 20:00.
Vegánske hody patria medzi najväčšie food festivaly na Slovensku. Každoročne prinášajú v piatich mestách Slovenska výber z udržateľnej a ohľaduplnej kuchyne. Cieľom podujatia je priblížiť ľuďom stravovanie budúcnosti, ktoré bude oslobodené od utrpenia zvierat a klimatickej záťaže. Festival tak prináša pestrú zmes domácej ako aj zahraničnej a exotickej kuchyne, najnovšie rastlinné špeciality domácich aj zahraničných výrobcov potravín, ale aj výber kozmetiky a drogérie netestovanej na zvieratách. Súčasťou Vegánskych hodov je vždy aj program pozostávajúci z prednášok a diskusií s odborníkmi či známymi osobnosťami a kuchárskych show, na ktorých sa návštevníci a návštevníčky naučia pripravoť lahodné rastlinné jedlá aj sami doma vo svojej kuchyni.

10:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia