Velká májová jamovačka na Lovinke

Podujatie Cinobaňa

Velká májová jamovačka na Lovinke

Holá holá holá...Lovinka Vás volá...na VELKÚ MÁJOVÚ JAMOVAČKU do nádherného prostredia lúk, lesa, prameňa a dubového háju. Máj je čas lásky, všetko v prírode rozkvitá, prídite medzi priatelov na Lovinku, prineste si svoje bubny, hangy, didgeridoo, gitary, píšťaly, flauty, hrkatka a dobrú náladu. Zacvičíme si aj jógu pod vedením majstra Mateja Jurenku a zahráme sa intuitívne hry pod vedením majstra Peťa Živého. Príďte si to sem naplno zažiť. Kto nezažil neuverí :-)

KEDY :

Začíname spoločným kruhom v piatok 5.Mája k večeru o 18:00 , končíme v nedelu 7.Mája po obede.

MIESTO :

Vzdelávacie centrum LOVINKA pri Cinobani, ako sa sem dostať je rozpísané tu : http://lovinka.sk/kontakt/

UBYTOVANIE :

na Lovinke sa môžet ubytovať v 5 a 2 postelových izbách, v chatách s krbom a spoločnými sociálnymi zariadeniami. Prineste si so sebou spacáky, alebo ak chcete môžete si objednať aj periny ( za poplatok )

CENA :

Cena tejto akcie je finančný príspevok v dobrovolnej výške. Odporúčaná výška príspevku je okolo 30 EUR / osoba avšak peniažky nemôžu byť prekážkou Vašej účasti. Za tieto peniaze postupne rekonštruujeme Lovinku a robíme je neustále krajšou a príjemnejšou pre všetkých návštevníkov.

STRAVA :

Na piatom večer si prosím všetci prineste vlastnú stravu, ktorú môžete zdielať s ostatnými, spravíme si spoločné "švédske stoly" .
V sobotu aj nedelu nám dobrá víla DOBROMILKA vykúzli obedy a prípadne aj večere ( za dobrovolný príspevok ) , avšak môžete sa stravovať aj individuálne. Raňajku si budete robiť sami.

REGISTRÁCIA :

Pre registráciu prosím kontaktujte Tinku Hegyiovú na emaile thegyiova@gmail.com alebo tel. 0907407519. Prosím zoberte na vedomie, že ak sa registrujete a niečo Vám do toho príde, dajte nám obratom vedieť aby sme mohli Vaše miesto uvolniť ďaľším luďom.

PROGRAM :

Jamovanie, hranie, diskusie, smiech, ležanie v hamakoch, oddychovanie, jamovanie.....toto bude hlavná náplň nášho stretnutia. Máme však pripravené aj organizované aktivity ktoré sú :

- Piatok večer začneme spoločným zoznamovacím kruhom.

- V sobotu aj nedelu ráno ( okolo 8:00 ) si zacvičíme jogu s Matejom Jurenkom. Jeho joga je výborná, energetizujúca vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých.

- V sobotu po obede sa zahráme intuitívne hry s Peťkom Živým. Behanie, skákanie, hádzanie, chytanie, veľa smiechu, zábavy a hlavne sa Vám budú v hlavičke vytvárať nové prepojenia ktoré tak všetci velmi potrebujeme.

- V sobotu večer bude jamovačka pod dubmi

Tešíme sa na Vás.

Túto akciu organizuje OZ Spoločenstvo Lovinka

Miesto konania podujatia: Lovinka, Cinobana, Cinobaňa
Dátum začiatku podujatia: 5. Mája 2017 18:00
Dátum ukončenia podujatia: 7. Mája 2017 15:00
Pravdepodobné súradnice: 48.4537N 19.6226E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Velká májová jamovačka na Lovinke

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadny obrázok
Overené podujatieŠkriepky na korze
Spišské divadlo, Spišská Nová Ves
Lord of The Dance: 2021 Tour
Lord of The Dance: 2021 Tour
Incheba Expo Bratislava, Bratislava
Luka Šulić
Luka Šulić
Incheba Expo Aréna, Bratislava
Mafiánske historky
Overené podujatieMafiánske historky
DK Zrkadlový háj, Bratislava