Veľkonočné trhy 2018 v Prievidzi

Podujatie Prievidza

Veľkonočné trhy 2018 v Prievidzi

Veľkonočné trhy sa v Prievidzi konajú od 26. marca – 29. marca 2018.

Akcia je tradičným jarným podujatím. Bahniatka, žlté narcisy, kraslice i veľkonočné korbáče, vyšívané obrusy, paličkované dečky, medovníčkové vajíčka, šunka, budú tradične dotvárať nezameniteľnú atmosféru Námestia slobody v Prievidzi.
K najžiadanejším a najvyhľadávanejším v rámci trhov patria veľkonočné vajíčka zdobené rôznymi technikami, ozdoby a dekorácie z prútia, šúpolia, korbáče, rapkáče a píšťalky. Na Veľkonočných trhoch sa prezentujú a predávajú hlavne tradičné Veľkonočné výrobky a jarný sortiment. Tohtoročné Veľkonočné trhy prinášajú viacero inovácií. Vítať vás bude vstupná jarná brána na trhy, ktoré sa budú konať vo vnútri Námestia slobody. Budete si môcť pozrieť hospodársky dvor s výstavou drobných zvierat. K dispozícií bude i detský drevený kolotoč a všetko bude zastrešené drevenými stánkami. Predajná doba stánkov je stanovená denne od 08.00 h do 18.00 h. Organizátori radi privítajú rovnako Prievidžanov ako aj ostatných návštevníkov.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia