Vianočné dielničky v Kalinkove

Podujatie Kalinkovo

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Podujatia pre deti, Prednášky, besedy, kurzy
Ďalšie podujatia v meste Kalinkovo

Vianočné dielničky v Kalinkove

Obec Kalinkovo vás pozýva na posledné tohtoročné tvorivé dielničky v našej dedine. Budú zamerané vianočne a budete tvoriť vianočné pohľadnice formou Scrapbookingu.
Dielničky sú vhodné pre všetkých tvorivých ľudí, od detičiek po dôchodcov. Detičky si budú tvoriť jednoduchšie pohľadnice, prípadne iné vianočné ozbody, vstupné za dieťa je 2 eur. Tie budú tvoriť s Ivankou a Katkou. Zložitejšie projekty budete tvoriť s lektorkou Miškou, cena kurzu je 6 eur na osobu, vhodné od 10 r. V cene je zahrnutý materiál na výrobu jednej pohľadnice, ktorá bude určite nádherným prianím krásnych Vianoc pre Vašich blízkych.

KDE: KULTÚRNY DOM KALINKOVO
KEDY: SOBOTA 28.11. 2015 OD 15.00-17.00 HOD. 

Na kurz je potrebné sa vopred prihlásiť, najneskôr do 14.11. kvôli materiálu, na kalinkovske.dielnicky@gmail.com alebo telefonicky na 0910646137. Po prihlásení obdržíte údaje k platbe vopred za kurz. Môžete priniesť na ochutnanie Vaše kuchárske umenie v podobe chutných vianočných koláčikov. Tie najmlsnejšie detské jazýčky vyberú ten najlepší, ktorého majiteľka bude odmenená tématickým darčekom.

Fotografie
Podobné podujatia