Vianočné stretnutie / Polnočná jazda Košicami

Podujatie Košice

Vianočné stretnutie / Polnočná jazda Košicami

Ahojte všetci autičkári!...Kedže pomaličky sa nám blíži k Vianociam ktoré sú zachvíľku už tu, tak som si pre Vás, pravých autičkárov srdcom aj dušov, pripravil akciu. Kedže počas roka všetci máme veľa práce, starostí a veľmi málo času, tak som sa rozhodol že spravím pre Vás, v deň a čase ked 90% ľudí má voľno akciu!
Takže dňa 24.12. 2017 ( štedrý večer ) sa všetci, všetky autá, rôzny ľudia, rôzne značky, rôzne modely, ročníky staršie aj tie najnovšie stretneme o 22:30 v AUPARK KOŠICE v podzemnej garáži na poschodí -2. Tam sa všetci stretneme pokecáme, užijeme si dobrej vianočnej nálady, a spoločne vyrazíme na polnočnú jazdu mestom!!!..Takže presne ty! Lebo ty to akurát teraz čítaš, sprav si poznámku do kalendára, nájdi si čas 24.12. 2017 o 22:30 a čakáme ťa!..

PS: Vieme a uvedomujeme si ze dátum 24.12 je predovšetkým venovaný rodinám. Preto sa čas začiatku akcie dáva na 22:30 kde verím že všetci sú po štedrovečernej večery, a darčeky majú rozbalené, a vieme že rozprávky ktore chodia 30 rokov v TV tie isté už poznáte naspamäť. Toto stretnutie sa organizuje tradične každý rok a stále nás tam príde obrovská kopa. Kto má čas a hlavne chuť príde!

Miesto konania podujatia: AUPARK Košice, Námestie osloboditeľov, Košice
Dátum začiatku podujatia: 24. Decembra 2017 22:30
Dátum ukončenia podujatia: 25. Decembra 2017 02:00
Pravdepodobné súradnice: 48.7177N 21.2624E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Vianočné stretnutie / Polnočná jazda Košicami

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Culture&Lifestyle
Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.