Vianočný blší trh v Prievidzi 2019

Podujatie Prievidza

Vianočný blší trh v Prievidzi 2019

Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi

vás pozýva na Vianočný blší trh, ktorý sa uskutoční v sobotu 7. decembra 2019 v čase od 9.00 do 13.00 h na Námestí slobody v Prievidzi.

Nebudú chýbať milé drobnosti, ktoré sa doteraz skrývali v pivniciach alebo na povalách ľudí. Návštevníci môžu objaviť krásne ručne vyrobené veci, bižutériu a získať aj rôzne zberateľské predmety, knihy, či oblečenie pre deti i dospelých.

Predaja sa môžu zúčastniť výlučne predajcovia so zberateľským a ručne vyrobeným sortimentom, second hand oblečením, použitými knihami a ďalšími predmetmi v zachovalom stave. Účasť na blšom trhu je pre predajcov bezplatná. Svoj záujem o predaj predmetov je potrebné nahlásiť osobne v Kultúrnom a spoločenskom stredisku v Prievidzi, na e-mailovej adrese info.kasspd@prievidza.sk alebo na tel. číslach 046/541 20 29 či 0904 752 755. Stoly nebudú k dispozícii, treba si ich zabezpečiť individuálne.

Príďte a možno práve tu objavíte skvelý tip na darček pre vašich blízkych!

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia