Vianočný koncert: Anjelské husle

Podujatie Stará Turá

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Koncerty, Kultúra
Web organizátora:
www.dkjavorina.sk
Ďalšie podujatia v meste Stará Turá
Podrobnejšie informácie: 032/776 633 66

Známy slovenský husľový virtuóz a rodák z Brezovej z pod Bradlom, Marco Rajt zahrá spolu s cimbalovou kapelou najznámejšie vianočné skladby a koledy v unikátnom znení. Príďte si vychutnať jedinečný koncert a spríjemniť si predvianočný čas.

Marco Rajt, už od detstva vynikal obdivuhodným talentom. Začal hrať už ako 6 ročný, v 8 rokoch ovládal náročné skladby ako Let Čmeliaka (N. R. Korsakow) či Montiho Čardáš na vysokej virtuóznej úrovni. Už v tomto veku ho dokonca odborníci označili za zázračné dieťa. Vyrastal na ľudovej hudbe a študoval klasiku na Slovensku aj v zahraničí. Koncertoval po celom svete a v roku 2015 debutoval so štúdiovým albumom, v ktorom spojhil virtuozitu a predviedol svetoznáme moderné skladby do svojho vlastného štýlu.

Vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu sa podujatie koná pre obmedzený počet návštevníkov. V prípade záujmu o kúpu vstupenky tak prosím urobte v predstihu. Ďakujeme za pochopenie!

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Dom kultúry Javorina Stará Turá
Fotografie
Podobné podujatia
Mafiánske historky 2 - Csabova pomsta
Overené podujatieMafiánske historky 2 - Csabova pomsta
Mestský Kultúrny Dom, Dubnica nad Váhom
FRAGILE
Overené podujatieFRAGILE
Kultúrny dom, Podolie
ABBA SLOVAKIA TOUR 2021
Overené podujatieABBA SLOVAKIA TOUR 2021
Posádkový klub - ODA, Trenčín