Vianočný koncert EXCLUSIVE vo Svite 2015

Podujatie Svit

Vianočný koncert EXCLUSIVE vo Svite 2015

Natascha Wright (GER)
Charizmatická speváčka je líderkou projektu AMERICAN DIVAS a taktiež členkou dance -popovej formácie La Bouche. Na svojich vystúpeniach Natascha budí pozornosť nielen svojim zovňajškom a jedinečnou charizmou, ale hlavne fantastickým hlasom, vďaka ktorému ju mnohé odborné hudobné časopisy zaradili medzi svetové popové divy.
Stala sa nenahraditeľnou vokalistkou na koncertoch zvučných mien ako Stevie Wonder, Chris Rea, Ray Charles, Janet Jackson, Michael Jackson, Whithey Houston, Michael Bolton, či Mariah Carey a ako hosť absolvovala veľké európske turné s Udom Jurgensom. 

Alfred McCrary (USA)
Spevák, klavirista a skladateľ Alfred McCrary (klavírny sprievod) počas svojej 30-ročnej kariéry precestoval už celý svet. Ako vokalista spolupracoval s takými hviezdami ako je Stevie Wonder, Diana Ross, či Elton John. Spieval tiež spolu s Michaelom Jacksonom v skladbách You Are Not Alone, Earth Song, I Will Be There a We Are The World. 

Repertoár koncertu budú tvoriť najväčšie svetové hity, svetoznáme balady, vianočné piesne z celého sveta, vianočné koledy a gospelové piesne, ktoré umocnia osobitú vianočnú atmosféru celého koncertu. 
Toto podporí aj špeciálna scéna, kvalitný zvuk a hra svetiel.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Vyznanie Mariky Gombitovej / Bratislava
Overené podujatieVyznanie Mariky Gombitovej / Bratislava
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava, Bratislava
RYTMUS v Clube Hron
RYTMUS v Clube Hron
Club Hron, Bratislava