Vínny festival Oravský Háj

Podujatie Brezovica

Vínny festival Oravský Háj

Druhý ročník VÍNNEHO FESTIVALU ORAVSKÝ HÁJ sa bude niesť vo víre zábavy, bohatého kultúrno-zábavného programu a výborných vín. Pre deti bude pripravený samostatný program s animátormi, rôzne hry, súťaže MEGAbublifuk, maľovanie na tvár či zábavu v skákacích hradoch. Tradične bude podávaný aj pečený býk a iné grilované špeciality. Počas tohto bohatého programu budú ponúkané aj lety helikoptérou za zvýhodnenú cenu. Pre tých, čo sú radšej na zemi to budú jazdy na koči, prípadne jazdenie na poníkoch pre deti. Pre milovníkov histórie a motorizmu bude pripravená expozícia historických motorových vozidiel. Milovníci tradičných remesiel si prídu na svoje pri ukážke zdobenie perníkov, kraslíc, ukážke Garbiara (kožiara), drotára, sklára či keramikára.

VINÁRSTVA: Chateau Grand Bari, Martin Pomfy Mavín, Peter Podola, Repa Winery, Tajna, Terra Wylak, Vinidi, Vínko Klimko, Chateau Rúbaň, Zlatý Strapec, Slovenské vinice, Vinárstvo Juraj Zápražný.

CENA VÍNNEHO PASU: 10 €/osoba (vstup na podujatie, sklenený degustačný pohár s logom festivalu, 10 žetónov = možnosť zdegustovať až 10 vzoriek vín).

Miesto konania podujatia: Oravský Háj, Brezovica 370, Brezovica
Vstupenky: http://vfoh.sk/
Dátum začiatku podujatia: 10. Júna 2017 10:00
Dátum ukončenia podujatia: 11. Júna 2017 20:00
Pravdepodobné súradnice: 49.3485N 19.6626E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Vínny festival Oravský Háj

Fotografie
Podobné podujatia