VIP PLES Clubu Hron 2020

Podujatie Bratislava

VIP PLES Clubu Hron

Tento večer sa bude niesť v honosnom štýle s bohatým programom. Ako je už tradíciou každý rok, tak aj tento rok bude náš ples moderovať Štefan Skrúcaný. Ďalšie známe mená večera budú: LA GIOIA, DOMINIKA MIRGOVÁ a DJ ĎURI. V cene vstupenky bude: welcomedrink, aperitív, večera, bufetové stoly a samozrejme odvoz v rámci BA. Tak si rezervujte najlepšie miesta už teraz!

Dátum: 15.2.2020
Čas: 19.00 oficiálny začiatok
Cena: 60€
Plesový dress code
Vstup od 18 rokov.
Lístky:
https://www.ticketportal.sk/event/VIP_PLES
https://tootoot.fm/sk/events/5ddb8b93184c1803d8c1e1a0
 u nás na bare!

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!

CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ples

Začiatok podujatia: 15. 2. 2020 19:00:00
Koniec podujatia: 16. 2. 2020 3:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia