VOLANIE DIVOČINY

Podujatie Ružomberok

VOLANIE DIVOČINY

Film Volanie divočiny je adaptáciou legendárneho románu Jacka Londona a prináša príbeh odvážneho psa a jeho nového priateľa /Harrison Ford/ v časoch zlatej horúčky na Klondiku.

Volanie divočiny je príbeh psa Bucka, ktorý je milovaný a hýčkaný svojim pánom aj celou rodinou. Jeho život sa však osudovo zmení vo chvíli, keď ho unesú priekupníci so psami a predajú do mrazivej divočiny kanadského Yukonu práve v čase vrcholiacej zlatej horúčky na Klondiku. Tu ho nútia jeho noví páni ťahať v hlbokom ťažkom snehu plne naložené sane zapriahnuté v psom záprahu. Vďaka svojej nezlomnej vôli dokáže Buck prežiť aj v týchto krutých a drsných podmienkach. Podarí sa mu dokonca utiecť a nájsť si nového priateľa, samotárskeho dobrodruha Johna Thortona /Harrison Ford/. Po jeho boku zistí, že vďaka prirodzeným inštinktom dokáže nielen prežiť, ale si aj nový slobodný život zamilovať.

Príbeh hrdého psa Bucka a jeho priateľov napísal na začiatku 20. storočia slávny americký spisovateľ Jack London a stal sa jeho najčítanejšou knihou.

Časy premietania:
Štvrtok 27.2.2020 o 16:45 hod.
Nedeľa 1.3.2020 o 16:45 hod.

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok a v pokladni kina. ONLINE PREDAJ TU

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Uršuľa Ferenčuková: SVET (PODĽA) URBANA
Uršuľa Ferenčuková: SVET (PODĽA) URBANA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
FK Kassandra: Kým sa skončí leto
Overené podujatieFK Kassandra: Kým sa skončí leto
Ži:va, Bánovce nad Bebravou, Bánovce nad Bebravou
FK Kassandra: Corpus Christi
Overené podujatieFK Kassandra: Corpus Christi
Ži:va, Bánovce nad Bebravou, Bánovce nad Bebravou