Voodoo beats birthday

Podujatie Bratislava

Voodoo beats birthday /w The Devils /IT/, Old Folks House /CZ/

Priatelia sme zase o rok starší, vyzretejší, vzdelanejší, krajší, nadupanejší a preto by sme Vás radi pozvali na našu narodeninovú, poslednú tohtoročnú, VOODOO BEATS PÁRTY!

A aby všetko bolo špeciálne nevyhnete sa poriadnemu rockenrollu a našej oficiaálne prvej... a teraz fanfáry... "TU TU RU TU TÚ" kapely z Voodoo rhythm records THE DEVILS!!!!

Talianskí Diabli, pomenovaný podľa rovnomenného filmu zo sedemdesiatch rokov sú jedným z posledných prírastkov nášho srdcového vydavateľstva (podľa ktorého sa aj naše trio volá) Voodoo rhythm records. Devils v obsadení Gianni Vessella kňaz, ktorému nepomôže ani exorcista akurát tak spevom a gitarou vyvolá samotného diabla. Doprevádza ho vyzývavá mníška Erica Toraldo na bicích a so škrekom. Táto dvoja vám napumpuje trash rockneroll do žíl a dostanú vás do temného tranzu. To že pri nich príde na tvoje hriechy už majú v názve ich albumu, ktorý vo Voodoo vydali "Sin, you Sinners!" Je jasné že vyrastali na počúvaní bluesu a punku a to sa spolu s fuzzovým soundom premietne aj na našej párty! Čisté zlo a samá sranda!

support nám prídu robiť namakaný chalani z Česka, Old Folks House!!!
Týchto ste už na našej párty mohli vidieť, to však neznamená, že neprídu s novými sračkami a vymakanejšou šou! Chaloši si zahrali u nich doma aj predkapelu veľkým The Sonics, takže z toho sa dá tušiť na čo sa máte tešiť! Len sa pri nich šetrite aby ste vydržali do Devils ;)

Ako to už na narodeninových párty býva, uvidíte všetkých DJs VOODOO BEATS, bude sa určite jesť nejaká torta, spievať satanské pesníčky, kresliť pentagramy, losovať nejaký voodoo merch a hlavne zabávať!

Tešíme sa na Vás!

Miesto konania podujatia: FUGA, Námestie SNP 24, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 3. Decembra 2016 21:00
Dátum ukončenia podujatia: 4. Decembra 2016 04:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1445N 17.1121E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Voodoo beats birthday /w The Devils /IT/, Old Folks House /CZ/

Fotografie
Podobné podujatia
SENZUS  -  Mikulášska zábava
Overené podujatieSENZUS - Mikulášska zábava
DK Zrkadlový háj, Bratislava
BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ II.
BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ II.
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava
LARA FABIAN
LARA FABIAN
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava
Žiadny obrázok
Miro Žbirka
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
MIROSLAV DONUTIL - VIANOCE one man show
MIROSLAV DONUTIL - VIANOCE one man show
Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu, Bratislava