Vstúpenie na cestu ženy

Podujatie Vyhne

Vstúpenie na cestu ženy

Víkendový seminár pre ženy - Vstúpenie na cestu ženy -
Archetyp panna (dievčina)

Prebúdzajúca sa krehká marcová príroda nám pomôže v bezpečnom ženskom kruhu rozpomenúť sa na obdobie, kedy sme cez prvú menštruáciu prekročili prah detstva.
Urobíme rázne jarné upratovanie a vymetieme potlačené pocity a presvedčenia, ktoré sa nám spájajú s týmto obdobím : Strach a hanba z vlastného tela a zmien v ňom, neprijatie, potlačenie ženskej prirodzenosti, Bolesť z chýbajúcej ženskej podpory a múdrosti, nepochopenie…
Ošetríme tieto miesta v nás.
Pretože iba ak zvedomíme a preliečime tieto staré zranenia, môžeme konečne skutočne NASTÚPIŤ NA CESTU ŽENY..
Bez ohľadu na náš vek.

Zoznámime sa podrobne so svojim menštruačným cyklom, s jeho jednotlivými fázami, ale aj psychosomatickými súvislosťami, ktoré k nám prehovárajú cez bolestivú či nepravidelnú menštruáciu.

Nadviažeme kontakt s prírodou a meniacou sa lunou na nebi, a tak prijmeme dar, že rovnako ako mesiac aj my sme cyklické. Väčšina žien sa v sebe snaží tento prirodzený cyklus potlačiť, aby sa prispôsobili potrebám moderného sveta. Chceme podávať maximálne výkony v práci a aktívne prežívať voľný čas.
Prebrali sme od mužov predstavu o stálosti a trvalosti a to prehlbuje našu únavu, frustráciu a nespokojnosť.
Pre väčšinu žien je menštruácia iba telesná funkcia, ktorá im bráni v praktickom živote, otravuje, bolí a prekáža... Máte, alebo mali ste to niekedy takto? Ako to môžeme zmeniť? A je to vôbec možné?

Objavme spolu, to čo nás naše maminky nemohli naučiť, pretože to samé nevedeli. Naučme sa spolu porozumieť a prakticky používať tvorivé, sexuálne a spirituálne dary menštruačného cyklu.
Vedome porozumieme premenám svojho tela a emócii v súlade s meniacou sa lunou. Objavíme radosť zo svojej cyklickosti – premenlivosti, ktorá nie je negatívnou ženskou vlastnosťou, ale naopak kvalitou, ktorá obohacuje náš život i život našich mužov.
Účastníčky seminára, ktoré sa otvorili novému rozmeru menštruácie a venovali pozornosť svojmu cyklu a cvičeniam pre energetizáciu a liečenie svojho lona, potvrdili, že je možné vyliečiť si nepravidelnú ci bolestivú menštruáciu, ktorá vás trápi hoci aj niekoľko rokov.

Cez porozumenie cyklu zlepšíme svoje vzťahy v rodine, v práci i s milovaným mužom. Naučíme sa vedome pracovať so svojou energiou a vytvoriť si spokojnosť vo svojom živote vďaka súladu s prirodzenosťou ženského cyklu.

Vyvrcholením bude nesmierne liečivý, transformačný a pre každú ženu potrebný ritual MENARCHÉ – liečenie a oslava prvej menštruácie.
Nájdete tu aj inšpiráciu ako tieto témy komunikovať s vašimi synmi a vytvoriť oslavu pre svoje dcéry.
Liečením a zmenou v sebe, meníme celú spoločnosť.

Po dlhej zime prebudíme v sebe kvality panny- mladej dievčiny, ktorá v nás rozprúdi hravosť, zvedavosť, chuť objavovať a učiť sa nové veci, čistotu srdca, otvorenosť, spontánnosť a dôveru v život.
Prinesieme tieto kvality VEDOME späť do nášho života.

„Žena,ktorá nájde seba samú,stáva sa samostatná, dôstojná, vnímavá svojej hodnoty, prestáva byť odkázaná na hodnotenie a pozornosť okolia. Vnútorná sloboda jej umožňuje nadviazať a žiť plnohodnotný partnerský život.“

Prekrásna príroda okolitých Štiavnických vrchov ponúka možnosť vypnúť a zastaviť sa od každodenného stresu a venovať sa na chvíľu aj sebe. Sebaspoznávaniu skrytých zákutí duše, liečeniu starých zranení, ich prijatiu a premene. Ženský kruh to je bezpečie, to je výživa pre našu dušu, posilnenie a podpora, tak aby sme mali z čoho rozdávať pre svoje deti, rodiny, partnerov, prácu… Tanec, divoký aj nežný, a práca s telom je oslobodzujúca a navracia nás ku kontaktu so životom samotným. Víkendové semináre ponúkajú väčší priestor na hlbokú transformačnú cestu do hlbín vlastnej duše, aby sme nakoniec vyšli premenené do krásy a vitality tela , a svetla vedomia.
Tak nastúp na svoju cestu VEDOMÁ ŽENA!

Miesto: Penzión na slnečnej stráni Vyhne, www.naslnecnejstrani.sk
Cena za jeden víkend (ubytovanie, strava a lektorné) : 190.-eur
Prihlasky: tel. kontakt: 0905 334 129
e-mail: info@naslnecnejstrani.sk

Dalšie termíny a témy:
(dá sa prihlásiť na samostatný víkend alebo na celý cyklus)

21.- 23.apríl 2017- Milenka - prijatie tela, zmyselnosť, sexualita, partnerstvo

26.- 28.maj 2017 - Divoška - spontánnosť, prirodzenosť, autenticita, kreativita, stromy, živly a príroda

4.- 6.august 2017- Matka - liečenie zranení súvisiacich s materstvom, vzťahu s matkou, témy vedomého rodičovstva

29.sept - 1.oktober 2017 - Čarodejka a Kňažka - mágia v každodennom živote, v každej žene je čarodejka a kňažka

27.- 29.október 2017 - Vedma - prijatie starnutia, smrť a znovuzrodenie, hlboká múdrosť, skúsenosti, vnútorný pokoj

24.- 26. november 2017 - Vedomá žena a archetyp kráľovnej - Oslava cesty ženy

Beáta Hlohovská, www.vzajomnost.sk
etikoterapeutka, ktorá už 20 rokov pomáha ľuďom, najmä na životných križovatkách nájsť samých seba, vnútorný pokoj a silu. Poznáte ju aj z rozhlasu a televízie, spolupracuje aj s Adelou Banášovou na spoločných večeroch s ktorými cestujú po Slovensku a otvárajú témy sebarozvoja, sebaspoznávania a duchovnej cesty.

Kristina Dubajova , www.arunka.sk
sprevádza ženské kruhy a prechodové rituály pre ženy, semináre o tajomstvách ženského lona a potenciále menštruačného cyklu. Venuje sa aj tehotným ženám, maminkám po pôrode, bábätkám a deťom. Sprevádza ročnou školou kňažiek Živeny. Zložila a naspievala liečivé piesne z hlbín ženskej duše, ktoré vyšli na CD Kolo roka. www.koloroka.sk

Miesto konania podujatia: Penzion na Slnecnej Strani, Vyhne 363, Vyhne
Dátum začiatku podujatia: 10. Marca 2017 18:00
Dátum ukončenia podujatia: 12. Marca 2017 14:00
Pravdepodobné súradnice: 48.5035N 18.8091E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Vstúpenie na cestu ženy

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia