Vymenenô 5 - swap (výmena) oblečenia

Podujatie Liptovský Mikuláš

Vymenenô 5 - swap (výmena) oblečenia

Začiatok podujatia: 27. decembra 2020
Vymenenô 5 - swap (výmena) oblečenia
♻ Miesto a čas:
Vymenenô 5 sa uskutoční
v nedeľu, 27. decembra 2020, od 15:00 do 19:00
v kultúrno-komunitnom priestore
Hory Doly
(Ul. Andreja Guotha /Guothova/, za pekárňami Včela Lippek, L. Mikuláš)
♻ SWAP (výmena)
Swap je moderný spôsob výmeny (čohokoľvek). Je to podujatie, kde si môžete ekologicky obnoviť svoj šatník, vymeniť ešte zachovalé kusy oblečenia a zároveň stretnúť ľudí, ktorí myslia na našu planétu.
♻ Ako bude prebiehať?
Aby bola zachovaná myšlienka kolobehu a ekologickosti, môžete na VYMENENÔ priniesť max. 10 kusov čistého, vypraného, nepoškodeného oblečenia. Prinesené veci od vás preberieme, skontrolujeme ich kvalitu a následne si môžete vybrať toľko, koľko odnesiete.
❤ Takže ešte raz: Prinesiete maximálne 10 kusov, no odniesť si môžete aj viac! ❤
Boli by sme vďační, keby ste priniesli len to najkrajšie, najčistejšie a najlepšie oblečenie z vašich šatníkov (ktoré už nenosíte), pretože len takto budete mať aj vy väčšiu šancu, že si nájdete naozaj pekné kusy. Vymieňať môžete dámske, pánske, aj detské oblečenie a z pochopiteľných dôvodov preferujeme najmä zimné. ☀
♻ Prečo len 10 kusov?
Swap je hlavne vzájomná výmena vkusného oblečenia a my by sme neradi hromadili v našom kultúrno-komunitnom priestore oblečenie, ku ktorému ste vy už dávno stratili vrúcny vzťah. Nebojte sa, swapy budeme robiť pravidelne!
😷 Na podujatí sa budú dodržiavať aktuálne platné opatrenia na zamedzenie šírenia pandémie:
- pri vstupe vám zmeriame teplotu,
- zabezpečíme min. 30m2 na osobu,
- vyzveme vás k dezinfekcii rúk.
Rúška (vaše, naše) sú samozrejmosťou.
Ďakujeme, že rešpektujete. 💚
👌 Viete nám pomôcť darom na číslo transparentného účtu:
SK5783300000002101619012
alebo
vstupným priamo na Vymenenô 5
už 27. decembra 2020.
💙 Cena swapu je 3€. Prečo?
V tejto symbolickej sume sa nachádza náš kus práce. Oblečenie, ktoré nám prinesiete, bude uskladnené v našom priestore, za ktorý je potrebné zaplatiť nájom. Veci prejdú našimi rukami a usporiadame ich do kategórií pre ľahšiu orientáciu pri ich výbere. Prípravy nás tiež stoja čas a energiu. A o oblečenie, ktoré po swape zostane, sa taktiež musíme zodpovedne postarať a nájsť mu druhý domov. Práve preto veľmi oceníme, ak nás podporíte.
🙏 Ďakujeme a tešíme sa na vás.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia