VyREKLAMUj si u nás svoj obchodný model!

Podujatie Košice

Si mladý talentovaný copywriter pátrajúci po spôsobe ako naštartovať potenciálny biznis? Či skúsený ideamaker, ktorý by rád zefektívnil svoje podnikanie na maximum?

Slovenská inovačná a energetická agentúra má v rámci projektu Podpora rozvoja kreatívneho priemyslu na Slovensku pre obe skupiny a mnohých ďalších pripravené interaktívne podujatia zamerané na zdokonalenie zručností a zefektívnenie podnikania marketérov v rámci obchodných modelov.

Podujatím ťa budú tentokrát sprevádzať Kamil Aujeský, úspešný bloger a majiteľ vlastnej marketingovej agentúry SamsiDigital - Digitálna agentúra, a Ing. Oľga Miháliková, manažérka Ceny za architektúru CE ZA AR a odborníčka Slovenskej komory architektov na propagáciu profesie architekta doma aj v zahraničí. Naši ostrieľaní odborníci sa pokúsia svojimi skúsenosťami a znalosťami pomôcť k úspešnému presadeniu tvojej spoločnosti na trhu a k odstráneniu možných podnikateľských nedostatkov.

Neváhaj, zúčastni sa podujatia a vyREKLAMUj si u nás svoj obchodný model!

Prihlasovanie: https://vytvor.me/podujatia#ziadost-video

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Slovenská inovačná a energetická agentúra
Fotografie
Podobné podujatia