VÝSTAVA 3D PUZZLE MODELOV SLÁVNE STAVBY

Podujatie Lučenec

VÝSTAVA 3D PUZZLE MODELOV SLÁVNE STAVBY
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Podujatia pre deti, Výstavy a veľtrhy
Ďalšie podujatia v meste Lučenec

 V Lučenci budú mať svet doslova na dlani

 

Ak ste ešte nevideli egyptské pyramídy či Taj Mahal, nemusíte čakať na leto. Máme pre vás skvelú správu. Aj počas zimných mrazivých dní môžete vycestovať do 35 krajín sveta, aby ste spoznali krásu a tajomstvá osemdesiatich najznámejších stavieb sveta. V obchodnom centre Galéria Lučenec na vás čaká unikátna výstava 3D puzzle modelov. Výstava potrvá do 3. februára.

Tí, ktorí milujú architektúru, ale aj tí, ktorí o pamiatkach doposiaľ len počuli, sa môžu zastaviť v obchodnom centre Galéria Lučenec a prezrieť si zblízka Sochu Krista Spasiteľa v Rio, Taj Mahal, londýnsky Big Ben, Sochu slobody, Tower Bridge, Biely dom či Čínsky múr. Nielen tieto známe stavby budú v centre zobrazené prostredníctvom 3D puzzle modelov. Niektoré z nich doplnia cestovateľské zábery fotografa Ľuba Špirka prezentované formou projekcie. Návštevníci sa tiež môžu tešiť na zaujímavé fotografie z vtáčej perspektívy, na ktorých je okrem iného zachytený aj New York City či Manhattan.

„Výstava je určená naozaj pre všetky vekové kategórie. Najmenší niektoré stavby uvidia prvýkrát v živote, dospelí sa možno niečo nové dozvedia z informácií pri modeloch či fotografií. Veríme, že u nás stretneme veľa rodín, ale aj detí z materských či základných škôl,“ povedala Angelika Almaiová, marketingový manažér obchodného centra Galéria Lučenec.

Unikátnu výstavu modelov osvieži už túto nedeľu (22. januára) súťaž v stavaní puzzle. Zapojiť sa do nej môžu nielen deti, ale aj celé rodiny. Začiatok podujatia je plánovaný na 15,00 hod a súťažiť sa bude o zaujímavé ceny. 

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Sedem bez záruky
Sedem bez záruky
Kino APOLLO, Lučenec
Miro Jaroš - Ťuki tour
Miro Jaroš - Ťuki tour
Kultúrny dom, Veľký Krtíš
István Csukás: POM POMOVE ROZPRÁVKY
István Csukás: POM POMOVE ROZPRÁVKY
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen