Wannado Festival Športu 2019

Podujatie Kysucké Nové Mesto

Wannado Festival Športu 2019

Wannado Festival Športu, známy v Českej republike a Poľsku ako Festival Sporťáček sa stal najväčšou náborovou športovou akciou spájajúcou zábavu a prezentáciu športu. Tento koncept od roku 2011 priviedol k pohybu cez 15 tisíc detí. Akcia podporovaná športovými osobnosťami, odborníkmi i silnými partnermi. Tento rok sa predstaví aj na Slovensku a to na štyroch podujatiach, ktoré už dnes majú nielen svoju históriu ale aj veľkú návštevnosť.
Wannado festival športu sa v tomto roku predstaví aj v Kysuckom Novom Meste ako sprievodný program v rámci 20. výročia spoločnosti SCHAEFFLER Kysuce, ktoré sa uskutoční 31.08.2019 na trávnatej ploche oproti výrobnému závodu SCHAEFFLER kysucké Nové Mesto. Tešiť sa môžete na bohatý program pre celú rodinu. V rámci Wannado zóny pre Vás pripravujeme prezentáciu mnohých športov a športových organizácií a rodičia s deťmi si budú môcť zdarma vyskúšať našu nafukovaciu prekážkovú dráhu 5K inflatable FUN. A to nie je všetko! Čaká Vás veľa ďalšej zábavy, o ktorej Vás budeme priebežne informovať. Už teraz sa veľmi tešíme a sme hrdí na to, že môžeme byť súčasťou 20. výročia spoločnosti SHAEFFLER kysucké Nové Mesto. V prípade, že ste klub a máte záujem o registráciu, je možné bezplatne sa zaregistrovať tu: https://www.wannadosports.com/festival/?lang=sk

clock
Sobota 31. augusta 2019 o 10:00 – 18:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia