WINGS FOR LIFE WORLD RUN - APP RUN BRATISLAVA

Podujatie Bratislava

WINGS FOR LIFE WORLD RUN - APP RUN BRATISLAVA
Pridať do môjho kalendára
Bežecké podujatia, Športové podujatia
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Organizované behy cez aplikáciu tento rok obsadia až päť lokalít naprieč našou malou päťmiliónovou krajinou. Vo Vysokých Tatrách, Žiline, Nitre, Piešťanoch a v Bratislave vyštartujú 5. mája 2019 o 13:00 hod. všetci účastníci Wings for Life World Run. Globálny charitatívny beh tak už po šiesty raz spojí v jeden moment celý svet. S cieľom pomôcť tým, ktorí behať nemôžu.

Prostredníctvom aplikácie a virtuálneho stíhacieho vozidla sa môžete zapojiť aj v Bratislave, kde sa beží okolo Kuchajdy a cez futbalový štadión. Stiahnite si aplikáciu Wings for Life World Run, vyberte si z ponuky App Run Bratislava, zaplaťte štartovný poplatok 15 eur a 5. mája buďte na štarte.

100% z každého registračného poplatku putuje v plnej výške na konto nadácie Wings for Life. Appka je dostupná v Google Play aj App Store a funguje na princípe zaznamenávania odbehnutej vzdialenosti pomocou GPS. V pravidelných intervaloch vás bude informovať o pozícii virtuálneho stíhacieho auta a čase, kedy vás pri aktuálnom tempe dostihne. 

Na Wings for Life World Run má zmysel každý jeden kilometer. Či už ich dáte 40 alebo 5. Či už ste maratónec alebo príležitostný bežec. V tomto prípade skutočne platí, že nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa. Registračným poplatkom v plnej výške podporíte výskumy a štúdie, ktoré hľadajú spôsob liečby poranenej miechy. Aby vďaka vám mohol behať celý svet.

Viac informácií o behu a registráciu nájdete na www.wingsforlifeworldrun.com/sk.

#WINGSFORLIFE

#WORLDRUN

Fotografie
Podobné podujatia
Autopolis polmaratón Bratislava 2019
Autopolis polmaratón Bratislava 2019
Železná studnička, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieSHOWROOM SHOWDOWN 2019
Auto Lamač spol. s r. o. Hodonínska 13, 841 03 Bratislava, Bratislava
Hummel Beach Handball 2019
Hummel Beach Handball 2019
Areál hier Radosť Štrkovec, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieKarpaty Run
Partizánska lúka, Bratislava
TOP Janka Zacharu 2019
TOP Janka Zacharu 2019
Engerau Arena, Bratislava