WINGS FOR LIFE WORLD RUN - APP RUN PIEŠŤANY

Podujatie Piešťany

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Bežecké podujatia, Športové podujatia
Ďalšie podujatia v meste Piešťany

Organizované behy cez aplikáciu tento rok obsadia až päť lokalít naprieč našou malou päťmiliónovou krajinou. V Piešťanoch, Vysokých Tatrách, Žiline, Nitre a v Bratislave vyštartujú 5. mája 2019 o 13:00 hod. všetci účastníci Wings for Life World Run. Globálny charitatívny beh tak už po šiesty raz spojí v jeden moment celý svet. S cieľom pomôcť tým, ktorí behať nemôžu.

Prostredníctvom aplikácie a virtuálneho stíhacieho vozidla sa môžete zapojiť aj v Piešťanoch, kde sa beží okolo Sĺňavy. Stiahnite si aplikáciu Wings for Life World Run, vyberte si z ponuky App Run Piešťany, zaplaťte štartovný poplatok 15 eur a 5. mája buďte pripravení.

100% z každého registračného poplatku putuje v plnej výške na konto nadácie Wings for Life. Appka je dostupná v Google Play aj App Store a funguje na princípe zaznamenávania odbehnutej vzdialenosti pomocou GPS. V pravidelných intervaloch vás bude informovať o pozícii virtuálneho stíhacieho auta a čase, kedy vás pri aktuálnom tempe dostihne. 

Na Wings for Life World Run má zmysel každý jeden kilometer. Či už ich dáte 40 alebo 5. Či už ste maratónec alebo príležitostný bežec. V tomto prípade skutočne platí, že nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa. Registračným poplatkom v plnej výške podporíte výskumy a štúdie, ktoré hľadajú spôsob liečby poranenej miechy. Aby vďaka vám mohol behať celý svet.

Viac informácií o behu a registráciu nájdete na www.wingsforlifeworldrun.com/sk.

Fotografie
Podobné podujatia